Kocaeli Çayirova Gebze evden eve nakliye

tarafından
74
Kocaeli Çayirova Gebze evden eve nakliye

Firmamız gebze de asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaktadır.
Gebze evden eve nakliyat başta olmak üzere ev eşyaları veya ofis eşyaları taşımak ayni zamanda depolama işi bizim işimiz. Taşımacılıkta kendini aşan nakliye firması olarak EVKON NAKLİYAT sektörde adını marka haline getirmiş ve oldukça söz ettirmektedır.
Evkon nakliyat evden eve nakliyat, Şehirlerarası gebze evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, ve depolama hizmetleri SİGORTALI OLARAK Yapmaktadır.
Evden eve nakliye hizmetlerimiz bir eşyanın nasıl sarılıp taşınması ve kapılarda nasıl çıkarılması için elemanlarımıza eğitim verilmektedır firmamızda çalışan elemanlar oldukça tecrübeli ve deneyimli elemanlardılar.
Olası bir nakliye hizmetlerinde evlere ilk giderken ayaklarına kaloş giyerek başliyorlar yüzeyi kumaş olan mobilyalara streş naklonlarla satılıp daha sonra havalı naylonlar kulanılmaktadır.
Elemanlarımız örneğin Çayirova evden eve nakliyat olarak bir işe gittikleri zaman ekipler depodan gereken malzemeleri alarak işe giderler o gün o ekip sorumlusu neler yapacağını ve hangi eleman ne iş yapacağını yönlendırmektedır herhangi bir sorun yaşanmaması için devamlı sorumlumuz elemanları takip etmektedır amacımız daha kaliteli ve daha güvenilir işler kılarmaktır.
İnşalah bunu başarmışır bu başarımızın devamını sizlerle yaşamaktan gurur duymaktayız.