Panasonic Toughpad FZ-G1 Özellikleri

tarafından
153
Panasonic Toughpad FZ-G1 Özellikleri

Panasonic, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Enterprise Mobilty Exchange etkinliğinde yeni geliştirmiş olduğu ve bir önceki modellere göre daha dayanıklı olan Windows tablet ürünlerinden Toughpad FZ-G1‘in yeni versiyonu tanıttı. Oldukça zarif bir tasarıma sahip olan e aynı zamanda hafif fakat dayanıklı olan 10.1 inç boyutlarında Windows 8.1 Pro Update tablet, şirketlerin özellikle mobil çalışmalarında birçok ihtiyacını karşılaşabilecek düzeyde.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Panasonic’in geliştirmiş olduğu yeni tablet modeli Toughpad FZ-G1’in özelliklerini incelediğimizde 4.nesil İntel Core teknolojinin yer aldığını görebiliyoruz. Ayrıca Intel CoreTM i5-4310U vPro işlemci ile birlikte daha düşük güç tükettiği ve diğer sıradan cihazlara göre iki kat daha uzun pil ömrüne sahip. Yüksek teknoloji ürünü olan bu işlemci ile birlikte pil ömrü yaklaşık 20 saate kadar çıkabiliyor. Aynı zamanda kullanıcının ihtiyaçlarına göre pil özelliklerinde değişiklikler yaparak, kesintisiz çalışma keyfini Toughpad FZ-G1 ile sürebilirsiniz.

Panasonic Toughpad FZ-G1‘in bir diğer dikkat çeken özelliği ise GPS teknolojisi ile mobil çalışanların ve sahada yer alan çalışanların bulunduğu konumuzu hızlı bir şekilde bildirim yapmalarına da yardımcı oluyor. Üstelik tüm bu özellikleri özellikle ticari kurumlar için garanti ederek sunuyor. Yepyeni bu ürün ile birlikte tablet dünyasına Panasonic, artık daha uzun ömürlü ve üstük teknoloji sahip bir Tougpad ekledi.