Sabiha Gökçen’den Bursa’ya Araç Kiralama Hizmeti Detayları

tarafından
94
Sabiha Gökçen’den Bursa’ya Araç Kiralama Hizmeti Detayları

Contact Rent a Car olarak araç kiralama hizmeti verdiğimiz lokasyonlardan biri de İstanbul Sabiha Gökçen Uluslar Arası Havalimanı’dır. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslar Arası Havalimanı hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında yoğun trafiğin olduğu çok büyük bir havalimanıdır. Aktarma uçuşları yapanların yanı sıra İstanbul ve çevre illeri ziyaret edecek olan kişilerin de sıkça kullandığı bir lokasyondur.

İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden olan Pendik’te bulunan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) konumu gereği hem İstanbul hem de İstanbul yakınındaki Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova, Bursa gibi şehirlere ulaşım için kullanılmaktadır. Biz de Contact Rent a Car olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yerli ve yabancı turistlerimize hizmet vermekteyiz.

Gelen Yolcu Terminali içinde yer alan ofisimize uğrayarak size uygun olan araç kiralama hizmetini alabilirsiniz. Uçaktan inip rutin işlemleri tamamladıktan sonra sorunsuz ve pratik ulaşım imkânlarına kavuşmak için Contact Rent a Car ofisine uğramanızı tavsiye ederiz. Sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz araçla sizi mutlu ve huzurlu hissettirecek araç kiralama hizmetine kavuşabilirsiniz.

Contact Rent a Car ile Araç Kiralama Hizmetini Neden Kullanmalıyız?

Contact Rent a Car araç kiralama hizmetini kullanmanız için pek çok sebep mevcuttur. İşte size bu sebeplerden bazıları…

  • 7/24 hizmet veren ofis imkânı
  • Müşteri memnuniyetini önemseyen tecrübeli personelle verilen hizmet
  • İhtiyaç duyulan her an müşterinin yanında olma politikası
  • Bütçe dostu, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun, bakımları düzenli yapılan araç filosu
  • Yapılması gereken hizmetlerin kısa sürede bitirilmesi

Gibi pek çok sebepten tercih edeceğiniz Contact Rent a Car sizi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından alıp konforlu bir sürüşle yeşil şehir Bursa’ya ulaştırır.

Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetiyle vardığınız Bursa şehrimizin doğal güzelliklerini görmek, tarihî ve kültürel dokusuna şahit olmak, eşsiz lezzetlerini tatmak için hazır olun. Şehrimizi gezerken şehrin doğal güzelliklerine, tarihî dokusuna odaklanan misafirlerimiz araç kiralama konusunda bizlere güvenebilirler. Konforlu bir sürüş deneyimi yaşayan müşterilerimiz turistik gezilerinin de tadını çıkarabilirler.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa’ya Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa’ya araç kiralama fiyatları aracın markası, modeli yolcu sayısına bağlı olarak koltuk sayısı ve bagaj kapasitesi, kaç gün kiralanacağı gibi bilgiler kapsamında değişiklik göstermektedir.  Aracınızı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan alıp konforlu ve mutlu bir yolculuk geçirdikten sonra aracı istediğiniz varış noktasına bırakabilirisiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Bursa Merkez, Bursa Çekirge, Bursa Nilüfer araç kiralama hizmetleriyle sizlerle olan Contact Rent a Car araç teslimi konusunda da müşterilerimizin rahatlığını gözetmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Gelen Yolcu Terminali’nde bulunan Contact Rent a Car ofisine uğrayarak ya da internet sitemiz üzerinden bizleri ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bekleriz.