SAMSUNG ULTRA HD TELEVİZYON

tarafından
147
SAMSUNG ULTRA HD TELEVİZYON

Samsung, 7 Ocak 2014 – 10 Ocak 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan CES (International Consumer Electronics Show – Tüketici Elektroniği Fuarı) 2014 fuarında Dünyanın en büyük Ultra HD çözünürlüğüne sahip televizyonunu görücüye çıkartmayı planlıyor.

SAMSUNG ULTRA HD TELEVİZYON

Samsung’un fuarın en iddialı ürünü olacak bu televizyonunun en önemli özelliği dünyanın en büyük Ultra HD çözünürlük sunan televizyonu olması. Samsung Ultra HD 110 inç boyutunda ve yeni nesil televizyon olup, Samsung S 9110 modeli adını taşıyor. Diğer taraftan 1.8 metre boyunda ve 2.6 metre genişliğine sahip bulunuyor. Boyutları böylesine büyük olan bir televizyon elbette evler için uygun olmayacaktır. Samsung Ultra HD Televizyon daha çok konferans salonları, büyük toplantı salonları, düğün salonları, tanıtım salonları ve buna benzer özel kullanımları için tasarlanmış. Samsung Ultra HD Televizyonun 110 inç boyutundaki ekranında 3840 x 2160 piksel çözünürlüğünde görüntüler kaliteli olarak oluşturulabiliyor.

İlk olarak Çin ve Ortadoğu’da satışa sunulması planlanan Samsung Ultra HD TV’nin 60.000 $ üzeri satış fiyatı ile piyasaya sunulacağı gelen haberler arasında. Bu tarihten sonraki dokuz hafta içerisinde ise tüm Dünya ülkelerinde de satışa sunulacağı bildiriliyor. Önümüzdeki günlerde Samsung Ultra HD Televizyon ile ilgili çıkacak yeni haberleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Samsung Dünyanın en büyük Ultra HD televizyonu ile ilgili güncel haberleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

[two]samsung-uhd-tv[/two] [two_last]samsung_110-inch_ultra_hd_tv_0-580x407 (1)[/two_last]