GALAXY CAMERA 2

tarafından
137
GALAXY CAMERA 2

 Samsung Android işletim sistemi entegre ederek geçtiğimiz sene piyasaya çıkarttığı Galaxy Camera ile hedeflediği başarıya ulaşamadı. Bunun üzerine hedefine ulaşmak için Samsung Camera’nın yeni devam modelinin üzerinde çalışmalara başladı ve Galaxy Camera 2 modelini üretti.

Yanında hem fonksiyonel fotoğraf makinesi hem telefon taşımak istemeyenler için her ikisini bir arada sunan Samsung Galaxy Cemara 2 gelişmiş fotoğraf ve video kamera özelliklerinin yanı sıra akıllı telefondan beklenen her türlü özelliği de bu modelinde sunuyor.

SAMSUNG GALAXY CAMERA 2 ÖZELLİKLERİ

Galaxy Camera modelinin donanımında Galaxy S3 modeli örnek alınmış ve 16MP çözünürlüğünde, 21x optik zoom özelliğine sahip bir sensör eklenmişti. Ama Galaxy Camera fiyatının yüksek olması nedeniyle cihaz çok olumsuz eleştirilerek alarak beklenen ilgiyi görememişti.

Samsung yeni Galaxy Camera 2 modelinden gelen haberler arasında Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, NFC, GPS ve Bluetooth 4.0 özelliklerinin olacağı yer aldı. Galaxy Camera 2‘nin de Galaxy Camera 1 modelinde olduğu gibi yine Samsung akıllı telefonlarından olan Samsung Galaxy S4’ten veya Samsung Galaxy S5’ten bir takım özellikleri örnek olarak alabileceği ve bu özellikleri bünyesinde barındıracağı tahminler arasında.

Samsung Galaxy Camera 2’nin beklenen tanıtımının 7 Ocak 2014 – 10 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan CES (International Consumer Electronics Show – Tüketici Elektroniği Fuarı) 2014 fuarında yapılması bekleniyor. Samsung Galaxy Camera 2 ile ilgili yeni haberler için bizi takip etmeye devam edin.