Sancaktepe Arçelik Servisi

tarafından
69
Sancaktepe Arçelik Servisi

Teknoloji ve tasarımın buluştuğu Arçelik markası, her gün yeni ürettiği ürün gruplarıylasektöre damgasını vurmuştur.Sancaktepe Arçelik Servisi olarak, biz de bu grupta yıllardır arıza tamiri ve bakım hizmet vermekteyiz.

Arçelik Servisi olarak,müşteri odaklı servis hizmeti, beyaz eşya montajları, evde servis desteği ve periyodik bakım hizmeti de sunuyoruz. Tecrübeli teknik kadromuz, öncelikle telefonda söylediğiniz arıza bilgileri doğrultusunda, size talimatları ile yardımcı olmaya çalışır. Örneğin kombinin basıncı düştü ise size bunu nasıl 1,5 bar’ a çıkaracağınızı tarif eder. Veya ekibimiz, buzdolabınızın termostat ayarları konusunda size telefonda yardımcı olurlar. Arıza giderilmediği durumda, gerekli orijinal yedek malzemelerini alarak evinizde servis sağlar. Ataşehir ilçesinde her bölgeye hizmet veren şubemiz, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve fırın servisi ile hizmetinizdedir. İşin uzmanı teknik ekibimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken arıza durumunda web sayfamızda da belirtilen çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız. Verdiğimiz hizmetin 1 yıl garantisini veriyoruz. Tamir yapıldıktan sonra 1 yıl garanti kapsamında sizlere hizmet verme sözü veriyoruz.

Kaynarca Arçelik Servisi, Servis garantisi ile size bir telefon kadar yakın. Tamir ve periyodik bakım konusunda iddialı olduğumuz gibi garantimizle de bu iddiamızı tescilliyoruz.Garanti kapsamında ücretsiz olarak en hızlı hizmetin tadını çıkarın.