Teknoloji Haberlerini Takip Etmenin En Kolay Yolu

tarafından
87
Teknoloji Haberlerini Takip Etmenin En Kolay Yolu

Yeniliklerin en hızlı yaşandığı sektör olan teknolojinin hızına yetişmek birçok zaman mümkün olmuyor.  Teknoloji severler teknolojide ki tüm yenilikleri yakından takip etmek ve alışverişlerini bu doğrultu da yapmak için teknoloji haberlerinin yer aldığı internet adreslerini ziyaret ederler. Teknoloji içerikli internet adreslerinde en yaygın teknoloji haberleri genelde cep telefonu üzerine olan yenilikler olmuştur.

Çok hızlı gelişme gösteren cep telefonu sektöründen birçok marka ve model de cep telefonu bulunur. İçerik olarak birbirine benzeyen cep telefonlarının kamera pikselleri ise farklı olabiliyor.  Cep telefonu piyasasında en gelişmiş kamera sistemine sahip olan cep telefonları haliyle akıllı cep telefonları olmuştur.

En Yüksek Cep Telefonu Kameraları

Kamera sistemiyle dikkat çeken cep telefonu modellerinin başında cep telefonu sektörünün seçkin markası İphone gelir. İphone 6S kamera olarak 12 megapiksel çözünürlükte olup sahip olduğu özellik ile muhteşem fotoğraf çekmenizi sağlıyor.  İphone 6S Plus modeli ise 8 megapiksel iSight kamera özelliğine sahiptir. True Tone flaş özelliği bulunan cep telefonun beş bileşeli mercek bulunuyor.

Cep telefonu markaları içerisinde kamerası ile dikkat çeken bir diğer cep telefonu markası ve modeli ise BlackBerry Priv modeli olmuştur. 18 megapiksel çözünürlüğünde olan kameraya sahip olan bu cep telefonu modeli 1080P video çekebiliyor.  Teknolojinin bu seçkin ürünleri hakkında çıkan teknoloji haberleri hakkında bilgi sahibi olmak için  http://www.scroll.com.tr internet adresini günün her saati ziyaret edebilirsiniz.