LG G4 Akıllı Telefonları

tarafından
162
LG G4 Akıllı Telefonları

LG, Apple ve Samsung marka telefonlarla birlikte piyasanın büyük bir bölümünün telefon ihtiyacını karşılayan markalardandır. LG müşterilerine diğer markalardan fiyat olarak daha avantajlı telefonlar sunar. Kalite ve tasarım açısından da diğer markaların kalitesine ya yakındır ya da o kaliteye sahiptir. LG G4 telefonları ise kalite ve kullanılabilirlik açısından LG’nin ve akıllı telefon piyasasının en kaliteli telefonlarından birisidir. Üstelik muadillerine göre oldukça uygun fiyatlıdır. LG güvenilirliği ve hasar durumunda sağladığı hizmetleri sayesinde son yılların en başarılı firmalarından birisi haline gelmiştir. Özellikle Türkiye piyasasında önemli bir yeri vardır.

LG G4 Telefonlarının Özellikleri

LG G4 telefonların 32 GB’lık depolama alanı bulunur. Bu telefonu içerisinde çok sayıda resim ve dosya barındıran kişiler için dahi oldukça yeterli bir alandır. Android 5.1 işletim sistemini kullanan telefonda 3 GB’lık bellek bulunur. Bu bellek miktarı sayesinde LG G4’ler oldukça hızlı telefonlardır. Telefonun kamera özelliği 16 Mega Piksel iken ekran boyutu da 5.5 inç’dir. LG bu seride şıklıkla kaliteyi birleştirmeyi başarmıştır.

Akıllı Telefon Uygun Fiyat

Bizde uygun adresi özellikle LG telefonda büyük indirimlere sahip bir adrestir. LG’nin bizde uygun’daki telefonlarına http://www.bizdeuygun.com/lg-g4.html adresinden ulaşılabilir. Telefonun tek çekimde 1600 TL’lik fiyatı vardır. Site üzerinde çok sayıda uzman ve kullanıcının yorumları ve puanlamaları ile telefon hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.