Uluslararası İş Yaşamında Yeni Trend: İş İngilizcesi Kursu

tarafından
80
Uluslararası İş Yaşamında Yeni Trend: İş İngilizcesi Kursu

İş hayatında büyük düşünenlerdensiniz. Türkiye sınırlarını aşmak, harika bir kariyer yapmak, ürününüzü global pazarda sergilemek istiyorsunuz. Bunun için  İş İngilizcesi Kursu veren köklü bir eğitim kurumuna ihtiyacınız olacak. İş İngilizce Kursu, size ihtiyaç duyduğunuz donanımı sağlayacaktır. Lisede ya da üniversitede almış olduğunuz İngilizce eğitimi yeterli olmayacaktır. İş İngilizcesi farklı bir mecra ve çok fazla incelikleri var. Özellikle orta veya üst seviyede bir yöneticiyseniz, müşteriyle ya da iş ortaklarınızla doğru iletişimi kurabilmeniz gerekiyor. İş İngilizce Kursu bu konuda sizi profesyonel hayata hazırlayacaktır.

Örneğin Londra’daki müşteriniz telefon açtı, sekreteriniz hemen telefonu size bağladı. Bir utanarak, sıkılarak konuşmak var; bir de rahat, kendinden emin bir ses tonuyla kendini ifade edebilmek. Sizce müşteriniz hangisinden etkilenecektir? Sattığınız ya da satın aldığınız ürünün İngilizce ismini doğru dürüst telaffuz edemeyen biri mi olmayı tercih ederdiniz, yoksa ne istediğini gayet net bir şekilde ifade edebilen, kendinden emin bir yönetici olmayı mı? Bu konuda başarılı olabilmek için, nitelikli eğitimcilerden İş İngilizce Kursu almanız gerekiyor. İş İngilizcesi Kursu, global pazarda sizin ve firmanızın değerini yükseltir.

Türkçe konuşurken çok rahat olabilirsiniz. Kendinden emin, hatta komik biri olabilirsiniz. Pazarladığınız ürünler çok kaliteli olabilir. Çok üst düzey bir firmayı yönetiyor olabilirsiniz. Eğer İngilizceniz yeterli değilse, ya da İş İngilizcesi konusunda yeterince donanımlı değilseniz, ister New York’ta olun, ister Tokyo’da, hedefinize asla ulaşamazsınız. Çünkü iş hayatında iki şey çok önemli: Dil ve özgüven. İş İngilizcesi Kursu, kendinizi özgüvenle ifade etmenizi sağlayacaktır.

Çok büyük bir firmanın yöneticileriyle müzakere yapacaksınız diyelim, bozuk bir İngilizce, hem firmanızın, hem de sizin imajını zedeleyecektir. Çünkü insan ilişkileriniz, sosyal becerileriniz, kariyerinizde sizi siz yapan unsurlar. Bu noktada, bütün dünyanın kullandığı İngiliz dilinde yeterli olmanız gerekiyor. İş İngilizce Kursu, size profesyonel yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her tür bilgiyi verir. Bunun yanında, İş İngilizcesi Kursu sizi TOEFL gibi uluslararası nitelikte sınavlara hazırlar. İş İngilizcesi öyle bir alan ki, müşteriye mail atarken bile farklı bir üslup kullanmalısınız. Arkadaşınızla, eşinizle dostunuzla yazışır gibi mail atamazsınız. Belirli kurallar var, daha formel bir dil tercih etmelisiniz.

Şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Neden normal bir İngilizce Kursunu tercih etmeyeyim de, İş İngilizcesi Kursu alayım? Öncelikle, iş hayatında, özellikle İngilizcede, uymanız gereken bazı kurallar var. Daha resmi ve kibar olmalısınız. İş İngilizce Kursu size bu donanımı sağlayacaktır. İngilizce bilmek yetmez. Bulunduğunuz ortama uygun bir lisan kullanmalısınız. Ayrıca, çalıştığınız ya da üretim yaptığınız alanla ilgili teknik terimleri bilmelisiniz. İş İngilizcesi Kursu, üretim yaptığınız ya da uzmanlaştığınız alanla alakalı teknik terimleri ve bilgileri de öğrenmenizi sağlar.

EEC, İş İngilizcesi Kursu veren, büyük ve köklü bir eğitim kurumu. İş hayatında orta ve üst düzey yöneticilerin global platformda kendilerini ifade etmelerini sağlayan EEC, isteğinize bağlı olarak bireysel ve kurumsal çözümler sunuyor. Konuşma İngilizcesi, Yazışma Teknikleri, Toplantı Yönetimi, Satış ve Pazarlama Terimleri, İnsan Kaynakları İngilizcesi, Sunumlar, Yabancı İş Kültürlerini Tanıma, İş Yazışmaları gibi konu başlıkları altında, size ihtiyacınız doğrultusunda eğitimler veriyor. EEC İş İngilizce Kursu, sizi iş hayatınızın her alanında donanımlı kılacak. Yazışmadan telefon görüşmesine, sunum yapmadan mülakata, kariyerinizde İngilizceyi kullanabileceğiniz her alanda, size yol gösterecek. İş İngilizcesi Kursu ile, özgüveniniz artacak ve kendinizi gayet güzel bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız.

Yıllardır saygın kurumsal firmalara ve seçkin yöneticilere global dünyanın kapılarını açan EEC, siz Türkiye sınırları dışına açılırken en büyük desteğiniz olmayı vaat ediyor. Bunun yanında EEC İş İngilizce Kursu, uluslararası iş kültürü edinmenize de yardımcı oluyor. İş İngilizcesi Kursu almak istiyorsanız, çok fazla düşünmeyin, EEC’nin referanslarını görmeniz yeterli. İş dünyasındaki yeni trende katılın, EEC İş İngilizce Kursu ile dünyaya açılın.

İş İngilizce kursu :  http://www.executiveenglishcoaching.com/

İş İngilizcesi kursu: http://www.executiveenglishcoaching.com/