Uyku Kalitenizi Baza ve Visco Yatak İle Artırın

tarafından
153
Uyku Kalitenizi Baza ve Visco Yatak İle Artırın

Yatak odalarımızın en önemli mobilyası olan yataklar, günümüzde baza adı verilen yatak boyutundaki sandığın üzerine yerleştirilir ve böylece kullanıcıya ek depolama alanı sağlanmış olur. Baza ölçüleri genellikle bir veya dört inç kalınlığındaki tahtalardan oluşur. Bu sandık kapağı üzerine yerleştirilen yatak kaldırıldığında da ortaya büyükçe bir depolama alanı çıkar ve sıklıkla kullanılmayan eşyalar için alternatif bir alan sahibi olunur.

Günümüzde birçok kişinin bazalı yatak tercih etmektedir. Çünkü mevsim değişimlerinde kaldırılan giysilerin, fazladan yorgan ve yastıkların zarar görmeden ve yıpranmadan saklanması için baza yataklarının ideal olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca baza fiyatları da her eve girebilecek derecede uygun bir görünüme sahiptir. Örneğin baza satın almak isteyen bir kişinin öncelikle baza ve baza başlığı uyumuna, sonra da baza fiyatları konusuna dikkat etmesi gerekmektedir. Kalite ve fiyat oranındaki uyum neticesinde de ihtiyaç duyduğu baza modelini satın alarak yatak odasına gardırop modelinden başka bir depolama alanı daha kazandırabilir. Böylece baza sayesinde yatağınıza fonksiyonel bir özellik kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

En az baza kadar önemli olan bir diğer nokta ise yatağınızın sağlıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Çünkü baza ile belki giysileriniz ve eşyalarınız için ek alana sahip olabilirsiniz, ancak huzurlu bir uykuyu sadece visco yatak ile elde edebilirsiniz. Uzay teknolojisi ile üretilen visco yatak modelleri, normal yatakların aksine sırt ve bel sağlığınızı korumayı başarmaktadır. Peki ya visco yatak bunu nasıl başarıyor dersiniz? O halde hemen açıklayalım: Normal yatakların yayları siz uyurken belinize ve sırtınıza baskı yapmaktadır. Bunun sonucunda da zamanla sırt ve bel ağrısı çekmeye başlarsınız. Öte yandan visco yatak modelleri belinizin ve sırtınızın şeklini alarak size baskı yapmaz ve böylece kişinin rahat bir uykuya dalmasına imkan tanır. Yani bel ve sırt ağrılarınız için visco yatak kullanarak siz de uykunuz sırasında sağlığınızı korumayı başarabilirsiniz.

Visco yatak teknolojisinin gelişmesi ve endüstriyel üretim sayesinde hızla yaygınlaşması pek çok insanın hem daha rahat bir uyku uyumasına hem de uyku kaynaklı hastalıkların azalmasına neden olmuştur. İnsan sağlığına böyle bir yarar sağlanması, teknolojinin bize kazandırdıklarına güzel bir örnek olmaktadır.

Visco yatak kullanımını hemen her doktorun desteklediği bilinen bir gerçek, fakat visco yatak pedi de son derece önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bir visco yatağın uzun ömürlü olmasını sağlamak için visco yatak pedi kullanmak zorunluluktur. Böylece yatağınızı daha uzun süre kullanabilir, evladiyelik olacak kalitede bir yatağa sahip olabilirsiniz. Zaten visco yatak fiyatları da son derece uygundur. Özellikle Evidea.com’da satılan visco yatak ve baza modellerinde sık sık kampanyalar yapılmaktadır. Eğer siz de daha az maliyetle kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız, mutlaka Evidea.com’a gelin.

Baza: http://www.evidea.com/bazalar/c/4584

Visco Yatak: http://www.evidea.com/visco-gold-serisi-100-x-200-yatak-vis002/p/128775