Webmasterlar’ın İzlemesi Gereken 5 Film

tarafından
158
Webmasterlar’ın İzlemesi Gereken 5 Film

Her insanın izlemek istediği ve hoşlandığı film tarzları farklıdır. Özellikle webmasterlar bilgisayar ve hacker ile alakalı filmlere ilgili olmaktadır. Bu tarz kişilerin izleyebileceği birçok film bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı kötü yapıt olsa da birçoğu oldukça güzel ve ilgi çekici filmler arasında yer almaktadır. İşte webmasterların izlemesi gereken 5 film…

1. Blackhat
İlk sırada en ilgi çekici ve güzel bir film yer almaktadır. Bu filmde bir grup hacker Çin’in nükleer santralini hackleyerek ortalığı karıştırmak istiyor. Bu sırada bankaları da hackleyerek milyonlarca lira para çalıyorlar.

2. Eagle Eye
İkinci sırada ise en çok rağbet gören film bulunmaktadır. Tüm yönetimin bir süper bilgisayar olduğu film oldukça aksiyonlu ve güzel sahnelere ev sahipliği yapmaktadır.

3. The Matrix
Matrix serisini webmasterlar kesinlikle izlemelidirler. En çok izlenen eski filmler arasında yer almaktadır. Birçok kişi hala aynı zevk ve eğlence ile bu film serisini izlemektedir.

4. Algorithm
Will adındaki hacker odlukça güzel işler yapmak istiyor. Onun için önemli olan programları elde etmek için çok gizli devlet birimlerine ulaşım sağlıyor. Burada geliştirilmekte olan programlara ulaşarak farklılık yaratmak istiyor.

5. WarGames
Filmin ana karakterini canlandıran hacker, askeri bir bilgisayara erişim sağlayarak buradan üçüncü dünya savaşını başlatıyor. Bununla birlikte bütün ülkelere ayaklanarak olayın şokunu atlatmakta oldukça zorlanıyor. Çok büyük sorunlar yaratan hacker, oldukça eğlenceli vakit geçirmek istiyor.