2018’de Çıkacak Oyunlar

tarafından
266
2018’de Çıkacak Oyunlar

2018 yılı ile birlikte piyasaya oldukça fazla oyun çıkmaya başlamıştır. Hala oyun tanıtımlarına devam edilmekte ve yeni oyunlar piyasaya sürülmektedir. Oyun meraklıları bu tarz haberleri sürekli takip etmekte ve dört gözle yeni eğlenceli oyunlar beklemektedir. Bilgisayar başında oldukça fazla vakit geçiren ve günde bir oyun bitiren kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler bazen oynayacak oyunlar bulamamakta ve yeni oyunlar çıkmasını dört gözle beklemektedir.

Oyun meraklıları ‘’2018 yılında çıkacak oyunlar’’ şeklinde sürekli arama yaparak yeni oyun tanıtımlarını takip etmektedir. Bu oyunların birçoğu uzun zamandır beklenirken birçoğu ise hiç bilinmeyen yapımcılar tarafından piyasaya sürülmektedir.

2018’de Çıkacak Oyunlar

 1. We Happy Few
 2. Crackdown 3
 3. State of Decay 2
 4. Space Junkies
 5. Transference
 6. Jurassic World Evolution
 7. Skull and Bones
 8. Mount and Blade
 9. The Last of US Part 2
 10. Age of Empires 4
 11. Spider-Man PS4

Oyun meraklıları bu oyunların hepsini dört gözle beklemektedir. Birçok platform için çıkacak olan bu oyunlar her alanda oyuncuların keyiflerini yerine getirecek tarzdadır. PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkmaktadır. Bazı oyunlar sadece PC veya PS4 destekli olarak piyasaya sürülebilmektedir. Özellikle PS4 için beklenen oyun Spider-Man olmaktadır. Bu oyunun meraklısı oldukça fazladır. Gelişen teknoloji ile gerçeğe oldukça yakın oyunlar çıkarılmaktadır. Bu nedenle yeni oyunların oynanması eskilere göre çok daha keyifli olmaktadır. Tabi bu oyunlar ile bilgisayarlarda sistem yenilemesi gereken kişilerde olmaktadır.