15 Mart Msn’nin Son günü!

Yunus Emre KOÇ 9 sene önce

Microsoft’un dev hizmeti olan MSN sonunda veda ediyor. Çok az bir zaman kaldı. 2 ay sonra MSN’i bırakıp Skype kullanmaya başlayacağız. MSN kapandığı zaman mecburen MSN kalitesinde bir servise ihtiyacımız olacak. O da Skype.

 

MSN kapandığı zaman Microsoft hesaplarımız boşa gitmeyecek. O hesaplarla hiç yeni hesap almaya gerek kalmadan direk MSN’e giriş yapar gibi Skype’a giriş yapabileceğiz. Böylece kişi eklemek zorunda da kalmayacağız. MSN’de bulunan kişiler Skype’ta oturum açtığımızda da sizlerle olacak.

MSN’den daha çok hizmet veren Skype Microsoft tarafından satın alındı. Bunu biliyoruz. Zaten Microsoft da iki tane aynı servise mali kaynak ayırmamak için MSN’i ortadan kaldırıyor. Emin olun ki Skype’la daha çok şey yapabileceğiz. Sitemizde Skype’la ilgili yapabileceklerinizi görebilirsiniz. Skype kategorisinde birçok makalemiz mevcuttur.

Son olarak MSN kapandığı için üzülmemenizi söylüyorum. Daha iyi hizmetler Skype’ta sizi bekliyor.

Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik ...