Aile Rehberi: Çocuğunuzun Instagram Etkinlikleri Nasıl Takip Edilir?

tarafından
133
Aile Rehberi: Çocuğunuzun Instagram Etkinlikleri Nasıl Takip Edilir?

Değer verdiklerinizle sohbet etmek ve fotoğraf paylaşmak için kullanabileceğiniz en iyi sosyal ağlardan biri de Instagram. Instagram etkinliklerinin takip edilmesini zorunlu kılan en temel neden ise uygulamanın gençler arasında çok sık kullanılmasıdır.

Burada size çocuklarınızın Instagram’da yapmış oldukları etkinlikleri nasıl denetleyebileceğinizi anlatacağım:

Rehber – Çocukların Instagram Etkinlikleri Nasıl Takip Edilir?

Instagram’da yapılanların takibini sağlayabilecek pek çok yöntem dile getirilmekte ancak en kısa yolu, mesaj ve multimedya dosyalarının içeriklerini görmenizi sağlayan, uzaktan izleme fırsatı sunan bir program seçmek.

mSpy:

Uyarı: Bu program için root yapılmış Android veya jailbreak olan iOS gereklidir.

mSpy İnternet’te bulabileceğiniz mobil denetim  (Mobil İzleme) programlarının en beğenilenlerinden biridir. WhatsApp ve Facebook kullanımları, kısa mesajlar, Snapchat paylaşımları gibi tüm etkinlikleri kolayca takip edebilirsiniz.

  1. Tüm multimedya içeriklerini takip / denetleme – Instagram aracılığıyla yapılmış hatta silinmiş içerikleri de görebileceğiniz tüm multimedya paylaşımlarını kolayca denetleyebilirsiniz.
  2. Silinen enstantaneleri /snapleri / mesajları kontrol edin – Instagram 10 saniyeden sonra enstantaneleri silen bir özelliğe sahip fakat mSpy size tüm bu silinen snapleri / mesajları gösterebilir.
  3. Instagram hareketlerine / kayıtlarına göz atın – Instagram’da gerçekleştirilen anlık çekim ve mesajlar gibi tüm hareketlerin, saati ve tarihi gibi kayıtlara göz atabilir, yapılan sohbetleri okuyabilirsiniz.

Size daha pek çok takip özelliği de sunar.

mSpy satın almak için ne yapmalısınız?

  1. http://mspytelefoncasus.com/ linkine tıklayın ve mSpy programını alın.
  2. Abonelik paketlerinden birini seçin (ben premium paketi öneririm).
  3. mSpy’ı satın alma işleminin tamamlanması sonrasında e-postanıza yapmanız gerekenler gönderilecek, bunları uygulayın.
  4. Bu kadar kolay! Artık çocuklarınızın Instagram’ını takip etmeye başlayın.

Çocukların güvenliği için tasarlanmış Instagram’ı takip edebilen daha bir sürü uzaktan denetleme programı bulabilirsiniz ama biz burada mSpy’dan bahsettik (Bu yazı sponsor için kaleme alınmamıştır).