Tam Ekranlı ZTE Nubia Z18 Tanıtılıyor!

tarafından
219
Tam Ekranlı ZTE Nubia Z18 Tanıtılıyor!

Çinli ünlü telefon üreticilerinden olan ZTE’nin bir markası olan Nubia, yeni bir model ile oldukça iddalı bir şekilde ceplerimize girmeye hazırlanıyor.Zte Nubia Z18 çentiksiz ve çerçevesiz şekilde gelir.

Ülkemizde farklı yollarda yer alan ZTE markası Nubia modeliyle oldukça iddalı bir tasarım ile yeni bir amiral gemisi olmaya hazırlanıyor.

Geçmiş günlerde Nubia V18 ve Z18 mini modellerini görücüye çıkartan marka, şu sıralar Z18 için çalışmalarına devam ediyor. 18:9 ekran yarışıyla başlayan bu savaş tam ekranlı modellerle karşımıza çıkıyor.

Ortaya çıkan görsellere baktığımızda  ZTE Nubia Z18  modelinin 4 bir yanına son derece ince bir çerçeve yer alıyor. Dolayısıyla ekran kasa oranlarındaki artış ile rekor kıracağa benziyor.

Ahize,Sensörler ve ön kameranın bulunmadığı görünen modelde muhtemelen üst tarafta yekpare bir tasarım olacağı tahmin ediliyor. Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alması beklenilen modelin 6 GB RAM ve 64/128 GB dahili depolama alanı olacak.

24 megapiksel ve 8 megapiksel çift kamera donanımına sahip olacak model, Ön kamera’da ise 8 Megapiksel çözünürlüğüne sahip olacak. 3350 mAh bataryadan güç alacağı tahmin edilen cihazın yakın zamanda tanıtılacak.