Kullanımı Kolay WhatsApp Takip Programı

tarafından
236
Kullanımı Kolay WhatsApp Takip Programı

Sosyal medya kullanımının günümüzde herkesin saatlerini aldığını söylemek mümkün. Artık çoğu insan arkadaşlarıyla buluştuğunda bile kafasını telefonundan kaldırıp da sohbetlere dahil olmuyor. Whatsapp’ı herkesin kullanıldığını baz alırsak çoğu zaman sevdiklerimizin bile neler yaptığından emin olamıyor ve o küçük akıllı telefonlarından ne işler çevirdiklerini bilemiyoruz. Twitter, Whatsapp, Facebook derken hayatlarımız bu sosyal medya uygulamalarının arasında kaybolup gidiyor. Özellikle Whatsapp’ta, sevdiklerimizin kimlerle ve ne konuştuğunu bilmek neredeyse hepimizin rüyası. Bu rüya, çeşitli casus yazılımlarla sayesinde gerçeğe dönebilir. Gittikçe yayılmaya başlayan bu casus uygulamaların başında ise mSpy programı geliyor. Eğer siz de sevdiklerinizin Whatsapp’ta kimlerle ne konuştuğunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

mSpy Programı Tam Olarak Ne Yapıyor?

2011 yılında kurulan bir casus telefon takip uygulaması olan mSpy, dünyada bu alanda birinciliğini koruyor. mSpy uygulamasını diğer casus yazılımlardan farklı kılan pek çok özellik var. Bu özelliklerin başında ise mSpy uygulamasını kullandığınızda kesinlikle takip edilemiyor ve izlenemiyor oluşunuz. Dolayısıyla Whatsapp konuşmalarını okurken bunu yaptığınızı kimse bilemeyecek.

mSpy’ı dünyada lider konuma getiren özelliklerden bir diğeri ise pek çok casus yazılım uygulamasının özelliklerini tek bir çatıda buluşturabilmesi. Bu sebeple ayrı ayrı casus yazılımlar yüklemenize gerek kalmadan, hem de uygun fiyatlarla mSpy uygulamasını yükleyerek sevdiklerinizin ya da arkadaşlarınızın telefonlarını takip etmeniz mümkün hale geliyor.

mSpy Hangi Uygulamalara Erişebiliyor?

mSpy’ı dünya çapında lider casus uygulama yapan hizmetlerden bir tanesi de bu sorunun cevabı. Cevap ise hepsi! Aklınıza gelebilecek bütün sosyal medya uygulamalarında takip yapabilen mSpy başta Whatsapp olmak üzere Facebook, Twitter, Telegram, Snapchat, Viber ve Tinder gibi uygulamalarda da kullanıcılarını hayli memnun edecek sonuçlar ortaya çıkarmayı başarabiliyor. Böylelikle herhangi bir sosyal medya uygulaması üzerinden bir başkasının mesajları kontrol etmeniz, kimlerle konuştuğunu görmeniz hatta kimlere nasıl fotoğraflar attığını bilmeniz mümkün kılınıyor.

mSpy’ın Takibini Yapabildiği İşlemler

mSpy casus yazılımının bu kadar kullanılmasının bir diğer sebebi de uygulama fark etmeksizin telefonda yapılan pek çok işlemi kaydederek kullanıcılarına bildirmesi. Yani, yakınlarınızın yalnızca Whatsapp konuşmalarını değil telefonlarında her yaptıklarını öğrenebilrisiniz. mSpy; telefon görüşmesi kaydı, internet arama geçmişi kaydı, kişi rehberi takibi, GPS sayesinde konum takibi anahtar kelime takibi (hedeflenen telefonda arama yapılması için bir anahtar kelime girebilir ve karşınıza gelecek sonuçlara bakabilirsiniz), takvim takibi, fotoğraf ve video takibi (fotoğraf ve videonun çekildiği yere ve saate kadar ince ayrıntılarla), hatta ve hatta WiFi takibi bile yapabiliyor. Bütün bu takip özelliklerinin tek bir uygulamada birleştirilmiş olması, mSpy casus yazılım programı kullananların en çok hoşuna giden yönlerden biri.

Uygun fiyatlarla Premium, Standart ya da Paket Kiti paketlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmadan istediğiniz herkesin Whatsapp’ta kimle, neler konuştuğunu öğrenebileceksiniz.