Akıllı Telefon Şu An Alınırmı ?

tarafından
164
Akıllı Telefon Şu An Alınırmı ?

İhtiyaca Göre Değişen özellikleriyle birçok kişinin çokca yararlandığı android ve ios telefonların alınma zamanı şimdimi ? Bana Göre şu an akıllı telefon almak için erken diyebilirim çünkü piyasadaki bu telefon bolluğu birbirine yakın özelliklerdeki telefonların piyasada çok bulunması alıcıların kafalarını karıştırıyor. Akıllı telefon alacak olan kişiler şu an sadece en iyisini almak gerektiğini biliyor olmalı çünkü bu teknolojik durum böyle durağan seyretmeyecektir.

Alınacak telefonlardaki özellikler tabiki farklılık gösterebilir ve sizi herhangi bir köşeye çekebilir fakat şuan çıka telefonların ara telefonlar olduğunu düşünüyorum Galaxy note II , Galaxy S3, ve Apple İphone 5 Gibi telefonlar amiral gemilerinin test telefonlarıdır.

Apple her zaman yaptıgı şeyi yapıyor olmasından dolayı şu an için Iphone 5 alınması sakıncalıdır. Çünkü 1 ay Sonra Kesin kanaatim 5s veya farklı bir modelini çıkaracak olması, hatalarından ders alarak çıkacaktır 5s serisi ana telefon olacağınada garanti veriyorum.

Android sürümünü içeren galaxy serilerine gelecek olursak hala elinize aldığınızda basit bir telefon gibi durduğunu hissediyorsunuzdur. Benim düşünce Samsung firması bambaşka bir modelle rotasını değiştirecektir ve Galaxy serisinden vazgeçecektir. Htc markasının yaptıgı gibi çok tutulan desire hd modeline android 4.0 modelini bile çok gören Htc piyasadaki düşüşünü nasıl durduracak acaba sadece sağlam kasa yapmak pazarda tutunacağı anlamına gelmez içerik olarak pekde geliştirmiyor gibi kendisini Android Sürümlerini kendi Telefonlarına en iyi uyarlayan samsung firmasıdır.

 Peki sizin Tavsiyeniz nedir ?

Farklı markadaki telefon üreticelerininde pazara gireceğini göz önüne alırsakki bunların başında işlemci kralı İNTEL firması geliyor. Benim Tavsiyem 2 veya 3 ay sonra yeni sürümlerin çıkacağı telefonların yön değiştireceği bir döneme gireceğiz elinizdeki telefonun En kral alabileceği güncelleme şu an son sürüm olan ios 6 veya android’de Jelly Bean sürümü olacaktırki farklı bir yöne ilerlemesinin sebebi ise windows 8 gibi bir işletim sisteminin piyasaya girmiş olmasıdır…

Sağlıcakla

Y.Emre KOÇ