Barbour Mont

tarafından
228
Barbour Mont

Barbour, Batı İskoçya’da 1849 yılında kurulmuş bir marka. Ancak giderek büyüyen bu marka mont denilince akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiş durumda ve Barbour mont çeşitleri klasikleşmiş ürünler arasında yer alıyor.

Birbirinden farklı Barbour mont modelleri arasında giyim ve yaşam tarzınıza uygun bir tanesini kolaylıkla bulabilirsiniz. Renk bakımından değerlendirildiğinde Barbour mont çeşitlerinin daha çok klasik mont renkleri olan lacivert, siyah, yeşil ve bej tonlarından oluştuğunu görüyoruz. Siz de stilinizi

Barbour mont kalitesi ve çizgisiyle tamamlamayı tercih edebilirsiniz. Mont çeşitlerinde kısa ya da uzun modeller arasında bir seçim yapabileceğiniz gibi kullanmayı düşündüğünüz mevsim ya da coğrafyanın gereklerine uygun olarak farklı kalınlıklara sahip montlar arasında bir tercihte bulunabilirsiniz.

Barbour Mont Bayan

Barbour mont bayan modellerinde kısa ve orta boy olanların yanı sıra uzun ölçüye sahip modeller de yer alıyor. Ayrıca kış günleri için Barbour mont bayan modellerini tercih edebilir, soğuğun etkisinin zayıfladığı günlerde ise yelek biçimindeki ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Barbour mont bayan tercihinizde seçiminiz klasikten yana ise siyah ve lacivert tonlarının sizin için uygun olduğunu söylemek mümkün olur. Bununla birlikte pembe, bordo ya da yeşil gibi farklı renklerde Barbour mont bayan modellerinden birini de seçebilirsiniz.

Barbour 2018 Modelleri İncelemek İçin tıklayınız: https://modasto.com/barbour/br4757

Mont modellerinde kapüşonlu olanları da tercih edebilirsiniz. Kapüşon kısmında kürk olan modeller hem daha farklı bir tarz oluşturmanıza yardım ediyor hem de kışın soğuğuna karşı daha sıcak kalmanıza yardımcı oluyor. Montlarda fermuarlı ya da düğmeli modeller arasından seçim yapılabiliyor. Ayrıca kemer ve cep gibi detaylar kullanılarak aynı renge sahip modeller arasında dahi önemli farklılıklar sunuluyor.

Barbour Mont Erkek

Barbour mont erkek modellerinde daha çok kısa ve spor modeller öne çıkıyor. Bununla birlikte, az sayıda da olsa uzun ölçüde Barbour mont erkek modelleri bulmak da mümkün.

Barbour mont erkek modellerine daha çok koyu renklerin hâkim olduğunu görüyoruz. Renkler arasında ton farklılıklarından yararlanılıyor. Bununla birlikte sarı, mavi ya da kamuflaj desenli mont çeşitleri de az sayıda da olsa koleksiyonda yer alıyor.

Barbour mont erkek modellerinde spor görünümü destekleyen geniş ve kullanışlı cepler ile iri metal düğmeler gibi detaylara sıklıkla yer veriliyor. Mont üzerinde dikişlerle değişik desenler oluşturulması da sıklıkla kullanılan yöntemler arasında yer alıyor.

Barbour Mont Yeşil

Barbour mont yeşil tonlarında ürünler kolaylıkla satın alınabiliyor. Barbour mont yeşil renkli modellere hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında yer veriliyor. Etek ve göğüs kısmında ceplerin yer aldığı spor Barbour mont yeşil renkli modelleri günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Bu modeller çıtçıt ve fermuar seçeneklerini aynı anda sunarak özgür bir kullanım vadediyor.

Barbour mont yeşil renkli modellerde kapüşon detayına da yer verilebiliyor. Bu sayede soğuk günlerde başınızı korumak üzere ekstra bir aksesuar taşımanıza gerek kalmıyor. Mont modellerinin içinde kullanılan astarlar da farklılaşıyor. Dilerseniz montunuzla aynı renkte astarı bulunan bir modeli satın alabilir ya da astarın montunuza farklı bir hava katmasını istiyorsanız ekoseli ya da farklı renge sahip astarı olan modelleri tercih edebilirsiniz.