WhatsApp bilinmeyen numaralara dur dedi!

tarafından
268
WhatsApp bilinmeyen numaralara dur dedi!

Sürekli güncelleme yapan ve kullanıcıların dikkate alan WhatsApp çok güzel bir yenilik ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Aslında birçok kişinin kafasındaki soruyu ve sorunlarını çözecek tarzda bir güncelleme olacaktır. Bu güncelleme ile kullanıcılar, kendilerine mesaj atan ve rehberinde kayıtlı olmayan kişilerin kimlik bilgilerine doğrudan ulaşabilecektir. Böylelikle kafalarındaki soru ve sorunlar bir anda kalkacak ve kiminle görüştüklerini bilecekler.

WhatsApp bilinmeyen numaralar için vCard denilen yeni ve oldukça teknolojik bir sistem geliştirdi. Henüz deneme sürümünde olan bu özellik ile kullanıcılar rahat bir nefes alacak. Bu sistem ile size mesaj atan kişilerin kimlik bilgilerine oldukça hızlı bir sürede ulaşabileceksiniz. Kullanıcıların güvenliği için bu sistem geliştirilmiştir. Birçok kişi kendilerine mesaj atan kişilerin kimlik bilgilerini öğrenmek için öncelikle rehberine kaydetmekte sonrasında WhatsApp üzerinden kontrol etmekteydi. Bu uğraşta ortadan kalkmış olacaktır. Güncelleme şuan için sadece Android işletim sistemine sahip telefonlar için mümkün olmaktadır. Beta sürümünde olan güncelleme zamanla daha stabil hale getirilerek çalışması kusursuz hale gelecektir. Tam sürümünün ve bütün kullanıcılara ne zaman hitap edeceği ise tam olarak bilinmemektedir.

WhatsApp için küçük ama birçok kullanıcı için büyük olan bu güncelleme dört gözle beklenmekteydi. Kısa zamanda oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bu uygulama, sürekli güncelleştirmeler ile kendini yenilemekte ve gelişmektedir. En çok konuşulan güncellemelerinden biriside WhatsApp bilinmeyen numaralar güncellemesi olmuştur.