BlackBerry’e Nasıl Format Atılır ?

tarafından
238
BlackBerry’e Nasıl Format Atılır ?

Gördüm ki Google ‘da aranılan öncelikli yazılardan bir tanesi Blackberry’e nasıl format atılır yazısı bununla alakalı araştırma ve ön bilgilendirme okuyarak size tarif edeceğim öncelikle aşağıda işlemleri sırasıyla yapmanızı isteyeceğim bu işlemler tüm #blackberry telefonlarda bulunan standart ayarlar kısmından yapılan kolay işlemler fakat bu işlemleri yaparken lütfen ön yedeğinizi alınız herhangi bir kayıpta sorumluluk kabul etmemekteyim ben sadece yol gösteriyorum.

Öncelikle;

Seçenekler -> Güvenlik Seçenekleri -> Genel Ayarlar’a Girdikten mütevellit Blackberry tuşuna basıyoruz Orda “Mobil Cihazdaki Bilgileri Sil” Seçeneğine tıklıyoruz, Gelen Uyarıya “TAMAM” Diyoruz. Ardından gelen uyarıda blackberry değerini girmenizi isteyecektir oraya ise; “blackberry” yazıp tamam yapıyoruz işleminiz gerçekleşmiştir.

İşletim sistemi modeli OS 5 (Blackberry Curve) olan arkadaşlar da ise durum farklı; Menü > Seçenekler > Güvenlik Seçenekleri > Güvenlik temizlemesi şeklinde olacaktır.

İşletim sistemi modeli OS 6 olan arkadaşlar da ise durum farklı ; Menü > Seçenekler > Güvenlik > Güvenlik temizlemesi Ardından silmek istediğiniz kısımları seçmelisiniz.

  1. E-Posta
  2. Kişiler Vb.
  3. Ortam Kartları
  4. Kullanıcı Tarafından Yüklenen Uygulamalar

Şeklinde olacaktır.

Videolu Şekilde Yapmak isteyenler için ise ;