Bursa Elektrikli Araç Şarj İstasyonları İçin Ekonomik Şarj

tarafından
66
Bursa Elektrikli Araç Şarj İstasyonları İçin Ekonomik Şarj

Ekonomik Şarj firması elektrikli araç istasyonları ve yenilenebilir enerji konusunda hizmet almak isteyen firmalara yönelik çözümler üreten bir alışveriş sitesidir. Ekonomik Şarj.com sitesinde yenilenebilir enerji konusunda elektrikli araçlara yönelik araç şarj istasyonları satışı yapılmaktadır.

Ekonomik Şarj.com sitesinde güvenlik duvarları ile güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Ekonomik Şarj sitesinden yapılan alışverişlerde kredi kartına 9 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Ekonomik Şarj.com sitesinden gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonları siparişlerinden memnun kalınmaması durumunda müşteri memnuniyeti ön planda tutularak iade politikası kapsamında gerçekleştirilen satışlar tekrar iade olarak kabul edilmektedir.

Ekonomik Şarj.com sitesinden gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonları satışlarında müşterilere gönderim süresi tüm Türkiye genelinde en geç bir hafta içerisinde gerçekleşmektedir.

Ekonomik Şarj.com sitesi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Ekonomik Şarj.com web sitesinde bulunan iletişim bölümünde bulunan iletişim numaraları veya soru cevap yöntemiyle müşterilerin sorularına cevap bulmaları mümkün olmaktadır.

Ekonomik Şarj Bursa elektrikli araç şarj istasyonu satışı yapan internet sitesi olarak yenilenebilir enerjilerin özellikle elektrikle çalışan araçların önemini gün geçtikçe kavrayarak bu üretimleri desteklemektedir.

Günümüzde elektrikli araç şarj istasyonu fiyatları fosil yakıtlarla çalışan araçların yakıt istasyonlarına yönelik kıyaslama yapıldığında daha uygun maliyetlere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Elektrikli araç şarj istasyonu yatırım maliyetleri uzun vadede elektrikli araçların artması ve elektrikli araç şarj istasyonlarının çoğalmasından dolayı azalması beklenmektedir.

Ekonomik Şarj.com sitesinde satılan elektrikli araç şarj istasyonları 3 baz 32 amper güç seviyesine kadar şarj etme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde elektrikli araçların değişik güç kapasitelerine göre en kısa sürede şarj olma imkânına sahip olması sağlanmaktadır. Satışı gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonları 7 inç dokunmatik ekrana sahip olarak dâhili yazılım fonksiyonları ve dokunmatik ekran animasyon sistemi gibi özelliklere sahiptir. IEC 62196 standardına uygun olarak üretilen elektrikli araç şarj istasyonları 4 adet priz kapasitesine sahip olduğu için aynı anda 4 adet elektrikli aracın şarj edilmesine imkân tanımaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonlarında bulunan şarj girişlerindeki koruma kapakları olası ani darbelere dayanım sağlaması için koyulmaktadır.  Bu özellik sayesinde elektrikli araçların en kısa sürede şarj olmasına imkân tanınmaktadır.

Ekonomik Şarj.com sitesinde satışı yapılan elektrikli araç şarj istasyonları 2 model olarak satışı gerçekleşmektedir. Bu modeller duvar tipi ve dikili tip olarak karşımıza çıkmaktadır. Duvar tipi model duvara monte edilerek bir kolon üzerinde veya bir duvar üzerinde sabitlenerek çalışması sağlanır. Dikili tip model ise desteğe ihtiyaç duymadan beton üstünde sabitlenerek çalışmaktadır.

Ekonomik Şarj firmasının yenilenebilir enerji ve elektrikli şarj istasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.ekonomiksarj.com  internet adresi üzerinden web sitesine girerek bilgi alabilirsiniz.