Dermaroller Nedir ve Dermaroller fiyat’ı

tarafından
456
Dermaroller Nedir ve Dermaroller fiyat’ı

Dermaroller Nedir?

Dermaroller mikro iğneleme sistemi olup cilt üzerindeki her türlü kusura fayda sağlamaktadır tedavisi veya uygulaması çok kolay olup traş bıçağı kullanımı gibi bir örnek verebiliriz. Cilt lekeleri pr_01_10_mingüneş lekeleri doğum çatlakları veya sonradan oluşmuş çatlaklar,kırışıklık,sarkma,mimik kırışıklığı,selülit vb. cilt kusurlarını tamamen ortadan kaldırmak için çok faydalı ve yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Hangi dermaroller’ı kullanırım diyorsanız bizim size önerdiğimiz tek bir model var Cosmoroller %100 Titanyum iğneler sahip bu derma roller size kullanım kolaylığı sağlıyor fiyatı ve kalitesi ile size rahat seanslar ve 100% etki sağlayacak şekilde üretildi.

Dermaroller’ın Yan Etkisi Var mı?

Kısmende olsa hafif kızarıklık ve yanma hissiyatı versede dermaroller son yılların cilt tedavi yöntemi olmaktadır üzerindeki titanyum iğnelerle beraber cildinizde dönen bir tambur bulunmaktadır özellik 0,5mm.’si haftada 1 olarak tarif edilmektedir seans aralığı olarak uzman estetisyenler ve güzellik uzmanları vücut için kullanmış olduğu serumları bilhassa dermaroller ile beraber cilt altına yedirmektedir bu işlem mezoterapi olarakda adlandırılmaktadır. Bir şırınga ile deri altına verilmektense noktasal olarak, dermaroller cildin tüm alanlarına o serumu veya kremi eşit miktarda dağıtmaktadır böylelikle tek bir noktayı değil tüm yüze güzel bir bakım komple bir bakım yapmış oluyoruz.

Prp ve Dermaroller uygulaması

Prp biliyoruz ki insanın kendi kanıyla herhangi bir kimyasala maruz kalmadan yapılan %100 etkisini gördüğünüz gençlik aşısı diye tabir edilen bir uygulamadır diş,cilt,saç ekimi gibi alanlarda yeni olmakla birlikte popülaritesi gitgide artmakta olan bir mezoterapi yöntemidir dermaroller bu zengin plazmayı cilt altına 2,0mm. olmak kayd-i ile geçirmektedir. Peki Neden 2,0mm.; Cildimiz 2 katmandan oluşmaktadır bunlarında deri üstünde olan bölgesine “Epidermis” onun altına ve cilt problemlerine neden olan bölge olan “dermis” bulunmaktadır. Bu bilgiler ışığında tekrar bakacak olursa 2,0mm. epidermis’i geçip dermis bölgesine ulaşmamız için gerekli olan derinlik tabiridir. Hangi problem olursa olsun cilt altında ulaşmamız gerek derinlik iki milimetredir.

Dermaroller fiyat‘ı konusunda birçok satan merkez bulunmaktadır ama bizim önerimiz cosmodeepstore.com’dur kaliteli bir hizmet anlayışları var sitesine girdiğinizde hemen canlı destekten kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz mail atıp daha sonra cevabınızı alabilir hatta telefon numaranızı bırakıp onların dönmesini bekleyebilirsiniz hatta şimdi bunlarda yetmezmiş gibi birde whatsapp destek ve sipariş hattı açmışlar hangi e-ticaret sitesinde bunları görebilirsiniz o yüzden merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlerden lütfen sağlık ürünü almayınız size fatura kesen ve desteğini sağlayan firmalardan alışveriş yapınız örnek olarak Cosmodeepstore.com bizim size önerdiğimiz alışveriş sitesidir.