Facebook, Twitter ve Popülarite

tarafından
254
Facebook, Twitter ve Popülarite

Sosyal platformlar arasında yer alan Facebook ve Twitter sayesinde sizler de yeni arkadaşlıklara adım atabilir ve farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Facebook bu anlamda çok daha fazla kullanıcıyı bünyesinde barındırıyor ve farklı uygulamalar ile kullanıcılarına daha hareketli bir platform sunuyor.

081013-facebook-kullanclarn-bekleyen-tehlike-1Facebook ve Twitter gibi platformlarda takipçi ve beğeni sayısı oldukça önemlidir ve sizler de takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız gündemle ilgili daha etkili güncellemeler paylaşmalı ve ilgiyi üzerinize çekmelisiniz. Popüler bir hesap istiyorsanız yapmanız gereken güncelleme ve fotoğraflarda biraz daha aykırı davranmak olacaktır ancak bu iki platform için sizlere sunulan hileleri de tercih edebilirsiniz fakat unutmayın Facebook hesaplarınız spam’a düşebilir ya da kapanabilir.

Günümüzde yumurta hesap dediğimiz olay çok fazla etkin bir şekilde kullanılıyor gerek facebook gerekse twitter üzerinde sahte hesaplarla sayfalarınızı beğendirebiliyor beğeni sayısıylada kaliteli bir imaj’a sahip olabiliyorsunuz. Asıl soru ise insanların neden bu tür bir olayı imaj ile bağdaştırıyor olmasıdır.

Günümüz medya‘sında tüm dünyada herşey normal seyrederken ülkemizde ne yazikki bu tür uygulamalar, olaylar veya hizmete sunulmuş dünyaca ünlü gelişmeler abartılıyor siyasete çekiliyor ve ülkeyi kaos ortamına sürüklüyor,

Gündem’in bile belirlendiği bu sosyal medyada ünlü olmanız popüler olmanız iş bu yüzden çok önemli facebook veya twitter ve diğer sosyal medya mecralarında daha çok takipçi almak istiyorsanız gündemi belirleyici, Toplum’u yönlendirici, Dini inançlara bağlılığı temsil edici veya eğlendirici gönderileri paylaşmanızda fayda var…