GALAXY MEGA 2 AKILLI TELEFON

tarafından
164
GALAXY MEGA 2 AKILLI TELEFON

Samsung galaxy her dönem çıkarttığı mini modellerin yanında ekran büyüklüğü ile damga vurmaya hazırlanan galaxy mega 2’yi çıkartmaya hazırlanıyor. Galaxy severlerin her gün yakından takip ettikleri mega 2 yeni özelliklerin yanı sıra, galaxy serisinin de özelliklerini taşımaya devam ediyor.

Samsung galaxy mega 2 akıllı telefon, 720P 5.9 inç ekran, 1.2 GHz 4 çekirdekli qualcomm snapdragon 410 işlemci, andreno 360 ekran kartı 8GB depolama alanı, 12 mega piksel arka kamera, android işletim sistemi ve full Hd kamera kaydı ile mega 2 kullanıcılarına hayal bile edemeyecekleri bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

samsung-galaxy-mega-21

 

Galaxy mega 2 ile diğer galaxy modellerinden farklı bir kullanım sizleri beklemektedir. Bu özelliklerin yanı sıra android 4,4 kit kat özelliği, GPS, NFC, bluetooth, Wİ-Fİ gibi standart özelliklere ek olarak, denge çarkı, yakınlık sensörü, ivmeölçer, ışık sensörü gibi sensörler ile kullanıcılarını ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Piyasaya çıkacağı gün bilinmese de galaxy mega 2 şimdiden takipçileri tarafından liste başında beklenilen akıllı telefonlar içerisinde yer almaktadır. diğer galaxy tasarımlarından farklı olarak mega 2 ekran boyutundaki büyüklü ve incelik ile göz kamaştırmaya devam eden modeller arasında bulunmaktadır.

galaxy-mega-2-senheng-pre-launch-listing_2

 

Şimdiden her gün konuşulan hakkında yazılar yazılan galaxy mega 2 akıllı telefon, piyasaya yeni çıkacak akıllı telefonların rakibi olacak gibi görünüyor. Teknoloji severlerin sürekli takip ettiği galaxy mega 2 piyasa çıktığı gün liste başında satışa sunulacaktır.