Galaxy Note 4 Ortaya Çıktı

tarafından
195
Galaxy Note 4 Ortaya Çıktı

Son yıllarda akıllı telefon kullanımındaki artış nedeni ile küçük büyük herkesin elinde akıllı telefonlara rastlamak mümkündür. Kullandığınız akıllı telefonlar ile internet ve sosyal ağlara kolaylıkla bağlanabilir, telefonunuzda bulunan birçok özellik rahatlıkla kullanabilme özelliğine kavuşabilirsiniz. Akıllı telefonların rahatlığına alışan tüm işlerini ceplerinde bulunan telefonlar ile sağlayan kişiler, ellerinde bulunan telefonlardan sonra piyasaya çıkacak olan akıllı telefonları sürekli takip etmektedirler.

Piyasaya sunulması hazırlanan galaxy note 4 hakkında bilgiler kullanıcıları tarafından, sabırsızlıkla beklenilmektedir. Daha önce kullanılan akıllı telefonların en önemlilerinden olan galaxy note serileri, teknolojiyi yakından ilgilendirenlerin kullandıkları telefon modelleri arasında yer almaktadır. Küçük büyük herkesin kolaylıkla kullandığı galaxy note serisine eklenecek olan 4 serinin önemli özellikleri sayesinde teknoloji severler tarafından yakından takip edilmektedir.

Galaxy note 4’ün en önemli özelliği diğer modellerinden daha ince bir yapıya sahip olmasıdır. Galaxy note 4’ün kendine hayran bırakan diğer özellikleri ise, 1440X2560 piksel çözünürlüğünün bulunması, 5.7 inç QHD ekranı ile göz alıcı bir ekran yapısı ve Qualcomm snapdragon 805 işlemci ile donatılmaktadır. Galaxy note 4 diğer özelliklerinden ise arka kamera 16 mega piksel optik görünüm sabitleme, 4 mega piksel ön kamera ve 3 GB RAM, 32 GB depolama hafızası ile note 4 kullanıcılarını ihtiyacı olan birçok özelliği kendinde barındırmaktadır.

Galaxy note 4 ile rahatlıkla resimlerini dosyalayabilir, internet hızı ve depolama alanı sayesinde istediğiniz dosyalarını gönderebilir yâda dosyalarınızı rahatlıkla okuma imkânına sahip olabilirsiniz. Note 4 ile bilgisayarınızdan daha fazlasını cebinizde taşıyarak tüm her şeyi kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlerde galaxy note 4 ile farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.