İş İstasyonları Tercihinde Kurumsal IT farkı

tarafından
162
İş İstasyonları Tercihinde Kurumsal IT farkı

İş istasyonu oldukça yüksek ve gelişmiş performanslı işlemcilere sahip olan bilgisayarlardır. Belirli görevleri yerine getirmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Standart bilgisayarlarda bulunmayan iş ve performansa sahiptir. Farklı ve güçlü donanımları ile yüksek verim elde etmenizi sağlayan iş istasyonları özellikle profesyonel anlamda kullanılmaktadır. İş istasyonları farklı ve zengin portföyü ile mühendislik, bilimsel ve profesyonel yazılım uygulamaları için özel olarak tasarlanmaktadır.  Yüksek performanslı işlemcilere sahip olan iş istasyonları, yapılan işlere göre özel olarak üretilmektedir. İş verimi ve iş kalitesini arttıran bu bilgisayarlar, özel donanımlarda üretilmektedir. İş yerinde, fabrikalarda ya da ofislerde kullanılabilir. Özellikle profesyonel seviyede iş yapan kişiler için vazgeçilmez bilgisayar çeşitleri arasındadır. Kurumsal IT olarak sitemizde yalnızca testlerden geçirilmiş, yüksek performanslı ve kaliteli iş istasyonlarını müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. En uygun fiyatlarla en kaliteli iş istasyonlarını kurumsalit.com sitemizden satın alabilirsiniz.

Workstation

Workstation diğer adı ile iş istasyonları, standart bilgisayarlarda bulunmayan iş ve performans donanımlarına sahiptir. Workstation çeşitleri ileri donanım bilgisayar sistemleridir. İleri seviye işlemci,  ECC Ram , SSD ve SAS diskler, yüksek performanslı NVIDIA ve ATI ekran kartları ile birlikte uzun süreli kullanım sağlar. Bunun ötesinde Güç kaynakları ile sıradan bilgisayarlardan farklı olarak oldukça uzun ömürlü kullanım avantajına da sahiptir. Kurumsal IT olarak iş istasyonları seçerken desteğimizi alabilirsiniz. Farklı ürünler hakkında, tüm teknik detayları, ürün açıklamalarında bulabilir ve aklınızı kurcalayan yerlerde bizlere ulaşabilirsiniz. Aradığınız iş istasyonunu bulmanız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kurumsal IT olarak Türkiye’nin bilişim sektörünün genç ve dinamik firmalarından biri olarak 10 senedir hizmet vermekteyiz. Kurumsal ürün tedarikçisi kimliğimiz ile en kaliteli ve güvenilir markalarla çalışmaktayız. Yüksek performanslı teknolojileri, iş dünyanızda kullanarak iş verimini arttırabilir ve geniş ürün yelpazemizden yararlanarak birçok teknoloji ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılayabilirsiniz.

İş İstasyonu Fiyatları

İş istasyonu fiyatları tercih edeceğiniz workstation markasına ve donanımlarına göre belirlenir. Kurumsal IT olarak yalnızca en güvenilir markaların, en iyi modellerini satışa sunmaktayız. Bu modelleri en uygun fiyatlarlar ve avantajlar ile sitemiz üzerinden satın alabilir, farklı model ve markaları kıyaslayabilirsiniz. Marka bu noktada fiyatı belirleyen temel unsurlardan biri olsa da, workstation fiyatları için en belirleyici detay elbette iş istasyonunun özellikleri ve kullanılan donanım sistemleri olmaktadır. İhtiyacınıza en uygun donanıma sahip olan workstation yani iş istasyonu için bizlere site adresimiz üzerinden ulaşabilir, workstation özelliklerini, fiyatlarını ve markaları karşılaştırabilirsiniz.