Samsung Note 10 Detaylanıyor

tarafından
144
Samsung Note 10 Detaylanıyor

Samsung S10, s10 Plus ve s10e ile MWC etkinliğinin adeta içinden geçen Samsung özellik bükülebilir ekran teknolojisi ile akıllı telefon dünyasında yeni bir furya başlatan samsung’un en çok talep gören note serisinin yeni abisi note 10’dan da yeni dedikodular gelmeye başladı. S10 ve s10 folt ile gelişimini gitgide sürdüren samsung galaxy note serisinin en son telefonu olacak olan note 10 için kolları sıvamış vaziyette.

Gelen dedikodular doğrultusunda note 10’un 4 kameralı olacağı şimdiden biliniyor özellikle Samsung Unpacked 2019 etkinliğinde duyurulan bir başka 4 kameralı telefon olan s10 5g ile kamera sayısını yüksek modelli telefonlarında 4’e çıkaracağı kesinleşti, geniş açılı ve daha detaylı bir fotoğraf kalitesine sahip olmak isteyenlerin artık 2 seçeneği olacak çünkü note 10 ile hem büyük ekrana hemde kameraya doyacağız.

Yeni bir s-pen patenti alan samsung’un note 10 telefonunda da s-pen’i de daha detaylı bir şekilde kullandıracağı söylentileri ortaya çıkıyor merakla beklediğimiz ağustos ayındaki unpack etkiliğinin reklam çalışmaları uzak doğu ve Avrupa’da dönmeye başladı sizler gibi bizde note serisinin yeni telefonu olacak olan note 10’u merakla bekliyoruz…