LG POCKET PHOTO 2

tarafından
100
LG POCKET PHOTO 2

LG tarafından üretilen ve meraklıları tarafından heyecanla beklenen akıllı mobil yazıcısı Pocket Photo 2‘nin detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı.

LG POCKET PHOTO 2 DETAYLARI

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG, geçen sene LG Pocket Photo ismi verilen mini mobil yazıcısının tanıtımını yapmıştı. 2014 yılında ise yine akıllı mobil yazıcı olarak isimlendirilen cihazının yenilenmiş ve geliştirilmiş hali olan LG Pocket Photo 2‘nin detayları gelmeye devam ediyor.

2014 yılının ilk gününde gelen güncel bilgiler ışığında, LG Pocket Photo 1 ile LG Pocket Photo 2 karşılaştırması yapıldığında, NFC ve Bluetooth teknolojisini kullanan akıllı mobil yazıcı Pocket Photo 2’nin tek şarjla 30 fotoğraf yazdırabildiğini görüyoruz. LG Pocket Photo 2’nin bataryası da oldukça geliştirilmiş. LG tarafından üretilen bu akıllı mobil yazıcı, şık, ince ve mini tasarımının yanında iOS, Windows 8 ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Buna ek olarak LG Pocket Photo 2 ile 600 dpi çözünürlüğünde fotoğraflar çıkartabilmek de mümkün olacak.

LG Pocket Photo 2’nin bünyesinde bulundurduğu Zink Baskı Teknolojisi ile fotoğrafları basarken tonerlere veya mürekkep kartuşlarına ihtiyacı olmuyor. Sarı, beyaz ve olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan LG Pocket Photo 2, 7 – 10 Ocak 2014 tarihleri arasında Las Vegas’ta yapılacak olan CES Fuarında sergilenecek. LG Pocket Photo 2 detayları için bizi takip etmeye devam edin.