Mussoumano Game Yeni Android Oyunu

tarafından
160
Mussoumano Game Yeni Android Oyunu

Android aksiyon oyunları arasında yer alan ve son derece eğlenceli Mussoumano Game sizi bekliyor. Bu keyifli oyunda Arap şeyhi Mussoumano’ya yardımcı olmaya ne dersiniz ?

Arap şehirlerinin kültürel havası içerisinde muhteşem bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Oyunda yer alan karakterimiz olan Mussoumano’nun başı büyük belada. Ülkenin önde gelen zengin Arap şeyhlerinden biri olan Mussoumano’nun sevdiği kızlar, düşmanları tarafından kaçırılmış ve tutsak edilmiş durumda.

Mussoumano-Game

Mussoumano Game oyunundaki temel görevimiz ise oyunumuzda yer alan kahramanımıza yardımcı olarak, tüm sevdiği kızları kurtarmak. Bu macera boyunca önümüze çıkacak olan tüm engelleri dikkatli bir şekilde aşmamız gerekiyor tabiki yoldaki altınlarıda toplamayı sakın ihmal etmeyin. Eğer arap güzellerini hızlı ve başarılı bir şekilde kurtarırım diyorsan Mussoumano seni bekliyor ! Ayrıca oyun içerisinde yer alan altınları biriktirerek, yeni develer veya araçlar alabilir, karakterinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Mussoumano Game oyununu Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirerek android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

google-play-logo1