NEXUS 6 AKILLI TELEFONU

tarafından
127
NEXUS 6 AKILLI TELEFONU

Google android işletim sisteminin kullanılmasını sağlamak için tasarladığın nexus 6 akıllı telefon ile piyasaya çıkacak diğer telefonlara şimdiden rakip olmaktadır. nexus 6 full hd ekran özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Nexus 6 akıllı telefon hafifletilmiş yapısı ile kullanıcısına rahatlık sağlamayı amaçlamaktadır. Nexus 6 adlı telefonu Google Motorola shamu adı ile kullanıcısına ulaştırmayı hedeflemektedir. Nexus 6 5,2 inç. Büyüklüğündeki quad hd çözünürlüğündeki ekran ile takipçilerini memnun edecektir.

Nexus 6’nın güç birimi ise 2.7GHz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli snapdragon 805 işlemci ile hızınıza hız katacak bir işletim sistemine sahip olmaktadır. android işletim sistemine sahip olacak nexus 6, 3 GB RAM, 13 mega piksel çözünürlüklü arka kamera, 2.1 mega piksel ön kamera yer almaktadır.

lg-nexus-6

 

Cihazın tanıtılacağı tarih tam belli olmasa da internet ortamındaki yayılan haberler içerisinde takipçileri her gün nexus 6 hakkında paylaşımlarda bulunmaya devam etmektedir. Nexus 6 diğer adı ile Motorola shamu akıllı telefonların son işletim sistemi ile hızlı ve güvenilir kullanım kolaylığı sağlayarak, hayatınızın vazgeçilmez yerini alacak gibi görünüyor. Tek bir tıkla tüm dosyalarınızı saniye içerisinde görebilir, mesajlarınızı gönderebilir, sosyal ortamlardan uzaklaşmadan arkadaşlarınız ile iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Yanınızda taşıyacağınız nexus 6 ile bilgisayara ihtiyacınız olmadan tüm verilerinizi kontrol edebilir, çözünürlüklü kamera seçenekleri ile anılarınızı kayıt altına alabilirsiniz.