Pati Palace Hayvan Hastanesi Hizmetlerine Genel Bakış

tarafından
105
Pati Palace Hayvan Hastanesi Hizmetlerine Genel Bakış

Pati Palace veteriner hizmetleri profesyonel veteriner hekim kadrosuyla hayvan dostlarımıza tıbbi anlamda rutin veya acil tedaviler sunmaktadır. İstanbul’un farklı noktalarında yer alan Pati Palace veteriner kliniklerinde veteriner hekim Mehmet Çiftçi liderliğinde 7 gün 24 saat hayvan dostlarımıza sağlık hizmetleri verilmektedir.

Patipalace hayvan hastanesi hayvanlara yönelik acil tıbbi müdahaleler ve genel sağlık hizmetleri konusunda hizmetler vermektedir.

Patipalace hayvan hastanesi İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Maslak veteriner hizmetlerinde yer alan Patipalace hayvan hastanesiyle hizmet vermektedir. İstanbul da ye alan ulaşım problemlerinden dolayı hayvan dostlarımıza yönelik acil müdahaleler için Maslak bölgesinde yaşayan hayvan sahiplerine sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

İstanbul da Sarıyer ilçesinde yer alan Tarabya veteriner hizmetleri Patipalace hayvan hastaneleri tarafından karşılanmaktadır.

Özellikle Tarabya bölgesinde yaşayan hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarına yönelik tıbbi hizmet alma konularında kolaylıklar sunmaktadır.

Patipalace hayvan hastaneleri İstanbul’un birçok ilçesinde yer alarak özellikle acil müdahale konusunda zamanın çok değerli olduğu anlarda hayvan sahiplerine bulundukları bölgede veteriner hizmetleri vererek evcil hayvanlarının hayata tutunmaları konusunda destek vermektedir.

Patipalace hayvan hastaneleri veterinerlik hizmetlerinde acil tıbbi müdahaleler dışında evcil hayvanlara yönelik mikroçip uygulamaları, belirli aralıklarla yapılması gereken aşı uygulamaları, rutin muayene kontrolleri, hastalıkların doğru teşhisi için laboratuvar testleri, kırık için CR röntgen, hamilelik sırasında ultrason, diş tedavisi, göz tedavisi, cerrahi tedavi ve müdahale, yoğun bakım tedavileri gibi alanlar da veterinerlik hizmetleri vermektedir.

Pati Palace hayvan hastanelerinde evcil hayvanların türlerine ve yaşlarına uygun şekilde belirli aralıklarda aşılama yapılmaktadır. Evcil hayvanlara yönelik aşıların uygulanmasın da aşılama tarihi gelen hayvanların sahiplerine aşılarının ne zaman yapılacağı konusunda hatırlatma yapılmaktadır.

Veterinerlik hizmetlerinde kaliteli hizmet verilmesinde önemli olan faktör doğru sağlık testlerinin uygulanmasıdır. Pati Palace hayvan hastaneleri yüksek teknolojiye sahip ekipmanları ve kapsamlı sağlık testleri sayesinde evcil hayvanlarda sağlık sorunlarına yönelik doğru teşhisleri zaman kaybetmeden koymaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri evcil hayvanlara yönelik kas doku sorunlarında ve kemik ve eklem kırılma durumlarında doğru teşhisin konulması için CR-dijital X-ray teknolojisini kullanmaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri kedi, köpek, kafes kuşu, tavşan başta olmak üzere birçok evcil hayvan için genel muayene hizmeti vermektedir. Belirli yaşın üstünde olan yaşlı evcil hayvanların hastalıklarının önceden teşhisi için check up hizmeti de bulunmaktadır.

Pati palace hayvan hastanelerinin verdiği hizmetler, İstanbul da hizmet verilen ilçeler ve randevu saatleri konularında detaylı bilgi için www.patipalece.com internet adresi üzerinden Pati palace hayvan hastanelerinin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan tedavilerinde erken teşhis çok önemlidir.  Sizlerde sahibi olduğunuz evcil hayvanınıza yönelik doğru teşhis ve uzman hekim kadrosundan tıbbi hizmet almak isterseniz Pati palace hayvan hastaneleri sizler ile tanışmayı beklemektedir.