SAMSUNG’UN AKILLI TELEFON OYUN KUMANDASI

tarafından
125
SAMSUNG’UN AKILLI TELEFON OYUN KUMANDASI

Samsung akıllı telefonlar için ürettiği yeni oyun kumandası için Türkiye’de satış tarihini ve satış fiyatını açıkladı. Samsung akıllı telefon ile oyun oynamayı seven kullanıcıları için geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü akıllı telefon oyun kumandası ile oyun severlere oyunları daha bir keyifle oynama imkanı sunuyor.

SAMSUNG OYUN KUMANDASI

Teknoloji alanına getirdiği yeniliklerle sürekli üst sıralarda kalmayı başaran Samsung akıllı telefonlar için geliştirdiği oyun kumandası ile de yine bir adım öne geçmeyi başardı. Akıllı cep telefonları ile oyun oynamayı seven kullanıcılar için geliştirmiş olduğu bu ürün beraberinde gelen özel yazılımı ile 50’ye yakın akıllı telefon oyunu için ön tanımlı olarak kontrol profillerini de getiriyor. Böylelikle oyunları oyun kumandası ile oynayacak kullanıcılar ayarlarıyla teker teker uğraşmaktan kurtulup direk oyuna başlayabiliyor ve oyun kumandası ile oyun oynama keyfini yaşamaya başlıyorlar.

Samsung Akıllı telefon oyun kumandası Android 4.1 ve üzeri işletim sistemine sahip olan Samsung cihazlar için geliştirilmiş bir oyun kumandasıdır.

SAMSUNG AKILLI TELEFON OYUN KUMANDASI ÖZELLİKLERİ

Samsung Akıllı Telefon oyun kumandasının teknik özelliklerine baktığımızda üzerinde yerleşik olarak NFC desteğine sahip olduğunu görüyoruz. Bu özelliğe uyumlu bir akıllı telefona dokundurulduğunda tüm kurulum çok kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi ayarları ön tanımlı oyunlar sayesinde hemen oyun oynamaya başlanabiliyor. Türkiye’de 2014 yılı Ocak ayı içerisinde satışa sunulacak olan Samsung oyun kumandası için belirlenen fiyat ise 219 TL.