SONY XPERİA Z5 PERİMUM ÖZELLİKLERİ

tarafından
137
SONY XPERİA Z5 PERİMUM ÖZELLİKLERİ

Sony teknolojik anlamda tüm kategorilerde sunduğu avantajlarını akıllı telefonlar üzerinde de sunmaktadır. En mükemmel televizyon kalitesini bulabileceğiniz bir telefon olan Sony Xperia Z5 Premium, oldukça canlı ve net bir ekran deneyimi sunmaktadır. 5,5 inç ekran özelliğinin yanında 4K ultra Hd özellikleri ile tam bir profesyonel olan cihaz, normal telefonlarda bulunan piksellerden iki daha yoğun pixel oranına sahiptir.

Krom, siyah ve altın renklerinde sunulan Z5, arka yüzeyin ayna tarzında yansıtma özellikleri bulunmaktadır. Kamera özelliklerine bakıldığında 8 mp olan kamerası sallanırken dahi net görüntüler yakalayabiliyor. Güç düğmesine entegre olarak kullanılabilen parmak izi sensörü sayesinde çok daha güvenli kullanımlar elde edebileceksiniz.  Ram olarak 3 GB özelliği bulunan Sony Xperia Z5 Premium’in 32 GB dâhili hafızası 200 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile sunulmasının yanında sekiz çekirdekli işlemcisi Snapdragon 810 ve Adreno 430 özelliklerinde olmaktadır.

3430 mAh pil kapasitesine sahip olan cihazın iki güne kadar pil ömrünün bulunduğu da söylenilebilir. Suya ve toza dayanıklı yapısını diğer Sony modellerinde olduğu gibi Z5 üzerinde de görebilmek mümkündür. Tek hatlı olarak kullanılan cihazın en uygun seçeneklerini http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-Z5-Premium-Cep-Telefonu adresi üzerinde bulabilirsiniz. Yıldırım hızında çalışma sistemine sahip olan telefonun bütçenize en uygun fiyat aralıklarında bulmak ve güvenli alışverişler yapmak için bizdeenuygun web adresini ziyaret edebilirsiniz.