Turkcell 2019 Bedava İnternet Kampanyaları

tarafından
210
Turkcell 2019 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell 2019 bedava internet kampanyalarından birisi bitiyor bir diğeri başlıyor. 2019’da tüm yıllar olduğu gibi Turkcell abonelerinin yüzünü güldüren paketler ile karşınızda. Abonelerine oldukça zengin içerikli paketler sunan Turkcell, yıllardır hiçbir telefon operatör firmasına birinciliğini kaptırmadı. 2019’a girmeye günler kala tüm telefon kullanıcılarının gözü Turkcell’in abonelerine sunacağı yeni fırsatlara çevrildi. Dönem dönem kullanıcılarını memnun eden hediyeleri, haftalık kampanyaları ve uygun fiyatlı paketleri ile yılın en çok tercih edilen markalarından birisi olmayı başardı. Turkcell abonelerinin en çok merak ettiği şeylerin başsında gelen Turkcell 2019 bedava internet işlemlerini nasıl gerçekleştirecekleri geliyor. Dev operatör şirketi, bu yıl da onlarca farklı hediye ile müşterilerinin yeni yılını kutlamaya hazır. Görünen o ki Turkcell bu farklı ve zengin hediye içerikleri ile abone potansiyelini iki katına çıkartacak.

Turkcell Salla Kazan İle Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell kullanıcılarına kaçırılmayacak fırsat Turkcell Salla Kazan İle Bedava İnternet Kampanyası 2019. Turkcell abonelerini 2019’da da çok özel hediyeler bekliyor. Çok sayıda farklı ve de kullanışlı internet paketlerini, kullanıcılarına yeni yıl hediyesi olarak dağıtan Turkcell, salla kazan kampanyası ile bu yıla damga vuracağa benziyor. Turkcell’in salla kazan kampanyasından yararlanmak isteyen tüm kullanıcıların, Turkcell hesabım uygulamasını telefonlarına kısa süre içerisinde indirmeleri gerekiyor. Turkcell firması salla kazan hediyenizi her hafta düzenli olarak sizlere sunuyor. Ancak bu kampa ile ilgili bilmeniz gereken bir diğer ayrıntı ise bu hizmetten hafta bir defa yararlanabileceğinizdir. Ayrıca, Turkcell salla kazan kampanyasından 2019 yılında da yararlanmaya devam etmek isteyen kullanıcıların ya telefon hatlarının ve de cihazlarının 4.5 G’ye geçmeleri gerekiyor.

4.5 GB Kullanıcılarına Özel 10 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

Sevgili Turkcelli’ler, yılın son ayının ilk gününden itibaren hattını 4.5 GB’ye taşıyan tüm kullanıcıları çok büyük bir sürpriz bekliyor. Turkcell, tüm faturasız hat sahibi olan kullanıcılarına 10 GB’ye varan bedava internet fırsatını kullanıyor. Bu fırsatın kullanım süresi otuz gün olup, ayda bir kez yararlanabilirsiniz. Hemen Turkcell hesabımı cep telefonunuza indirin ve ayrıcalıkların kapısını aralayın. 4.5 GB Kullanıcılarına Özel 10 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019 kampanyaları arasında en çok tercih edileni. Sizlerde zaman kaybetmeden hemen ayrıntıları öğrenin.

Turkcell Ramazan Kampanyası 2019

Turkcell Ramazan Kampanyası 2019, Turkcell’lilerin en çok memnun kaldığı Turkcell bedava hediyeleri arasında yer alıyor. Turkcell Ramazan kampanyasından hem faturalı hem de faturasız tüm aboneler yararlanabiliyor. Ramazan ayı boyunca sürecek bu kampanyadan sizlerde yararlanmak için hemen harekete geçiniz. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey telefonunuza Bip programını indirmek. Bip programını telefonunuza indirdikten sonra, Ramazan Ayı’nda 20 GB bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Bip programını indirdikten sonra seçeceğiniz yirmi arkadaşınıza mesaj attıktan sonra tarifenize eklenecek olan hediye 20 GB interneti dilediğiniz tüm programlarda kullanabilirsiniz.

Genç Turkcellilere 1GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

Genç Turkcellilere harika bir paket hediyesi. Genç Turkcellilere 1GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019 sayesinde tüm GNÇ ‘liler sabah altı ve gece on arasında tüm sevdikleri ile birlikte 1 GB bedava interneti kullanabilecekler. Bu hediyeden sadece Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilecektir.

Turkcell Uygulaması Yükleyene 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Telefonuna GNÇ uygulaması sayesinde zengin içerikler kazandıran genç Turkcelliler, bu uygulama sayesinde, bir hafta boyunca sürecek olan 1GB değerinde bedava internet sahibi olacaklar. Hadi sizde vakit kaybeden hemen Turkcell Uygulaması Yükleyene 1GB Bedava İnternet Kampanyası talihlilerinden olun.