Verilerinizi Hayata Geri Döndürün | EaseUS Data Recovery Wizard

tarafından
151
Verilerinizi Hayata Geri Döndürün | EaseUS Data Recovery Wizard

Günümüzde ki işletim sistemlerinde ve depolama aygıtlarında birçok sebepten dolayı veri kaybı yaşanıyor. Bu veri kayıpları yeri geliyor çok önemli şirket evrakları da olabiliyor yeri geliyor ailenize ait fotoğraflar ve anılar. Bu tür sorunların üstesinden gelmek profesyonel bir yardım eli ile oldukça mümkün ve bu profesyonel yardım eli ise EaseUS Data Recovery Wizard veri kurtarma programı

 

EaseUS Data Recovery Wizard nedir?

Verilerinizin depolandığı usb bellekler, hafıza kartları, dijital fotoğraf makineleri, ssd ve hdd’leriniz de kaybolan, silinen verilerinizin güvenli bir şekilde getirilmesini sağlayan kullanıcı dostu bir veri kurtarma programıdır. Piyasamızda ki birçok veri kurtarma programlarından çok daha güvenli ve veri kurtarma da çok daha başarılı olmuştur.

Dünya üzerinde 72 milyondan daha fazla kullanıcıya sahip olan EaseUS Data Recovery Wizard disk hataları, diskin çeşitli nedenlerle kullanılamaz hale gelmesi, işletim sistemi hataları vb. birçok nedenden dolayı yitirilen fotoğrafları, videoları belgeleri ve dosyaları kısa süre içerisinde geri getirilmesini sağlayan etkin ve verimli bir veri kurtarma programıdır.

 

 

Hangi tür dosyaları kurtarabilirim?

Bilgisayarınız ve cihazlarınızda etkin olarak kullanılan programların başında gelen uzantıları kolay ve güvenli bir şekilde kurtarabilirsiniz örnek vermek gerekirse; doc, pdf, html, jpeg, png, avi, mov, mp4, mp3, mkv, zip, rar, iso, exe başta olmak üzere aklınıza gelen tüm veri tiplerinde size yardımcı olmaktadır.

 

EaseUS Data Recovery Wizard nasıl kullanılır?

Programın kullanımını günlük bir bilgisayar kullanıcı kolaylıkla yapabilir. Sadece birkaç adımda işlemleri başlatabilir ve istenilen veriye ulaşılabilir. EaseUS Data Recovery Wizard programını kullanabilmeniz için önceden bu tip programları kullanmış olmanız ve tecrübe edinmeniz gerekmemektedir. Kullanımı oldukça kolay ve anlaşılır menüler ile rahatlıkla isteklerinizi programa tanımlama yapabilir kurtarma fonksiyonunu çalıştırabilirsiniz.

Örnek ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere programı açtıktan sonra verinizin eskiden bulunduğu klasörü seçiyorsunuz ardından veri kurtarma işlemlerini başlatıyor ve size verilerinizi sınıflandırarak liste halinde sunuyor.

Daha önce kaybolmuş veriyi arama yaparak bulabilirsiniz, geri getirmek istediğiniz veriyi seçmeniz yeterli oluyor. EaseUS Data Recovery Wizard programı temelinde iki mod ile çalışmaktadır. Bulmak istediğiniz veri kısa süre içerisinde kaybolmuş işe “Hızlı Taramayı” seçebilir ve temel algoritma ile silinmiş verilerinizin geri getirilmesini sağlayabilirsiniz.

“Deri Tarama” ise tabiki caizse her taşın altına bakarak sizin kaybolmuş dosyalarınızı arıyor. Bu modun kullanımı daha verimli bir arama sağlamaktadır.

 

 

 

Ne kadar veri kurtarabilirim?

EaseUS Data Recovery Wizard Free versiyonu ile ilk etapta 500 MB’lık bir veri kurtarabilirsiniz. Program içindeki paylaş butonunu kullanarak Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınızda paylaştığınızda ek olarak 1,5 GB daha hediye olarak aldıktan sonra toplam da 2 GB’lık bir veriyi kurtarma hakkı elde edebilirsiniz.

2 GB’lık bir veri size yeterli gelmemesi halinde programın EaseUS Data Recovery Wizard Pro veya EaseUS Data Recovery Wizard Pro + WinPE versiyonlarını da satın alabilirsiniz.

Bu iki versiyonu kullanarak herhangi bir limite takılmadan sınırsız bir şekilde verilerinizi kurtarabilirsiniz. Pro versiyonlarında ücretsiz yaşam boyu güncelleme ve sınırsız teknik destek almanız mümkün.

Özellikle WinPE versiyonunda bulunan sistem koruması ile işletim sisteminizin çöktüğü durumlarda eski verinizi ön yükleme yaparak işletim sistemizini ve daha önemlisi verilerinizi güvende tutmanız mümkün olacaktır.

 

Programı İndirmek İsterseniz :https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm