WordPress 3.8 Parker Çıktı!

tarafından
214
WordPress 3.8 Parker Çıktı!

En popüler açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi olan WordPress, az önce yeni sürümünü yayınladı lütfen güncelleyiniz gerçekten farkı farkedeceksiniz. WordPress 3.8 Parker‘ın kod adıyla yayınlanan sürüm, Charlie Parker‘ı da onurlandırmış oldu.

Yeni sürümün en iddialı özelliklerinden biri olarak gösterilen yönetim panelinde yapılan tasarım düzenlemeleri. Daha basit ve anlaşılabilir bir panele sahip olan içerik yönetim sistemi, farklı cihazların ekranlarında en iyi sonuç vermesi için daha da geliştirilmiş durumda. iphone 5c’nin renkleriyle neredeyse tamamen örtüşen bu panel yapısını aşağıdaki resimdede görebilirsiniz..

wordprsss31386871813 (1)

Güncelleyin, yenilikleri ilk olarak siz kullanın

Yönetim panelinde değişik renk paletlerini tercih edebileceğiniz WordPress 3.8 Parker‘ın temaları da bu değişim hareketine ayak sağlamış görülüyor renkler canlı fonksiyonellik artmış durumda.

wordpress21386871771 (1)

Güncellemesine gelecek olursak admin paneline girdiğimizde bize zaten otomatik olarak güncelleme barını gösteriyor veya başlangıç > Güncellemeler kısmından güncelle diyerekte bu yenilenmiş pakete sahip olabilirsiniz…