Webmaster

WordPress | Sitenize Online Destek Sohbet Balonu ZOPİM!

E-Ticaretle uğraşanlar veya internetten alışveriş yapanlar çoğu zaman görmüşlerdir anında destek baloncuklarını sohbet penceresini sitenin ya sağ tarafında yada sol taradında kenarda veya altta bulunurlar bu çoğu zaman satışa direk etkisi olur kimi zamanda satış sonrası desteğe faydalı olur çünkü günümüzde hala bilinçsiz internet alıcıları mevcut.

Karşısında bir insanın olmadığına inanan ya soyulursam düşüncesine sahip insanlar, en kötü bankadan satışı iptal ettirirsiniz bunda korkulacak birşey yok artık telefon onaylı internet alışverişleride yaygın anlayacağınız fazla korkmaya gerek yok, neyse konumuza dönelim işte bu e-ticaret desteği zopim şimdi bütün sitelere uygulanıyor özellikler wordpress için eklentisi bile hazır.

zopim

 Evet sadece eklenti olarak yükleyip site temanıza göre düzenleyebiliyorsunuz 14 gün deneme süresinden sonra ise sadece 1 konuşma penceresi açabiliyorsunuz diğerini açmanız için açmış olduğunuzu kapatmanız yeterli :) 2013 yılında konuşma balonunu değiştirdiler eskiden büyük bir şey vardı şimdi ise gayet sade ve kullanışlı bir widget olmuş. Telefon ilede uyumu söz konusu ve ekranınızda yer kaplamadan size ufak bir widget olarak gözüküyor. Skype, google hagout vb. entegreleri ile sizi sitesine bağlı bırakmıyor kullanım kolaylığı sağlıyor.

Siteler için özellikle film, e-ticaret, ve çok yazarlı sitelerde kullanımı adminlere yararda getirebilir zararda sonuca bağlarsak kullanışlı özellikle müşteri ziyaretçi gibi vasıflara sahip kişilerle iletişim baya iyi oluyor sesli uyarıları ile sizi unutmamanıza teşvik ediyor iyi kullanımlar.

Demo | Eklenti Sayfası

Comments (11)

 1. Aslında Güzel olur Siteme yaa su Tema işlerini Hallediyimde Bende ekliyim

 2. Bence gereksiz,iletişimdende irtibata geçilebilir

  • K.bakma ben e-ticaret yönetmeni pozisyonundayım iletişimden gelen mail sayısıyla zopimden yazılan sayısının arasındaki fark edirneyle kars kadar ;) yani zopim bir ihtiyaçtır… Anında görüşmeyle güzeldir. 2 saat sonrasında mail gelmeside ayrı bir olumsuzluktur.

 3. Evet ya cok guzel bu :)

 4. Bu Wp’e kurban olsun (: herşeyi düşünmüş adamlar :D

 5. Güzel bir eklenti sitemde canlı destek vermek için kullanabilirim.

 6. Kurumsal sitelerde görüyordum.Biz kurumsal değiliz ama photoshop sitesi için kullanıcılar soru sorabilir.İyiymiş :D

 7. Saolasın gerçekten çok lazım oluyodu :)

 8. çok güzel bir anlatım olmuş teşekkürler. zopimi ben de kullandım bir ara oldukça memnun kaldım ama azcık daha araştırınca ve diğer canlı destek programlarını deneyince, daha iyilerinin olduğunu gördüm. Bunlarla alakalı detaylı bir yazı yazmıştım. Okumanız dileğiyle.

  http://

  • Yazınızı okudum k.bakmayın link veremiyorum yorumda fakat yazınızı sonuna kadar okudum değerli bir yazı olmuş

 9. siteye eklemeyi bulamadım

Comments are closed.