Genel

WordPress yepyeni admin paneli!

Standartlaştırılmış admin panelinin dışında farklı temaları tercih eden kullanıcılar MP6 eklentisine göz atmaları tavsiye ederim metro arayüzüne uygun çok güzel grafklere sahip olan MP6 size farklı bir admin paneli deneyimi sunuyor.

Bende duyduğum günden beri kullanıyorum sıkılmıştım wordpress standart admin panelinden bu güzel oldu tavsiye ederim :) Farklı temalarıda yine eklenti olarak indirebiliyoruz güzel yanlarından biride bu!

Ekran Görüntüsü : screenshot-1

 

İNDİR | EKLENTİ SAYFASI

 

 

 

 

Comments (10)

  1. Çok süper duruyor.Hemen ekliyip deniyeceğim.Çünkü wordpress’in admin paneli çok klasik ve alışılmış oldu.

  2. Hiç gerek yok :) admin panelinde tema olsa ne olur olmasa ne olur önemli olan fonksiyonel ve hızlı işlem yapmayı sağlayabilecek eklentiler görüntüsü hiç önemli değil benim için paylaşım için sağol – çok eskiden kullanırdım o zamanlar seo nedir bilmezdim bile o yüzden yeni başlayanlar çok tercih eder bu tür eklentileri.

  3. Muhteşem değil bencede @murat dince katılıyorum.

    • Webmasterlar bazen standart olan şeyleri sevmezler mesela beni ele alalım sürekli aynı ekranı görmekten sıkılırım ve yazı yazmam bu eklenti ise sitenin ne açılışına etki ediyor nede başka bir durumda sunucuyu yoruyor sadece admin panelinin daha düzgün kullanışlı fazla efektleri atmış oluyoruz murat arkadaşımızında dediği gibi aslında kendi tezini çürütmüş standart admin teması çok fonksiyonel değil bu sadece yazıları öne çıkaran gayet sade ve fonksiyonel yapıda olmasını sağlayan bir eklenti eklentiyi kullanmak istemiyor iseniz lütfen kullanmak isteyen arkadaşlarada engel olmayalım ben kullanıyorum iyikide kurmuşum iyi günler…

  4. Bu eklenti ingilizce mi?

  5. çok teşekkürler hocam işime yarıyacak :D

  6. Bende bunu araştırıyordum teşekkürler

Comments are closed.