world war 2 raid inceleme – Android

tarafından
125
world war 2 raid inceleme – Android

Yaşı 24 ve 26 arasında olanlar hatırlayabilirler ateri salonlarında metal slug efsanesi vardı ve multi oynanabilen bu oyun için kuyruk oluştugunu hatırlar gibiyim işte şimdi inceleyeceğimiz oyun metal slug tadında kimi zaman grafikleri bile çok yakın bir oyun World War 2 Raid (Dünya Savaşı baskını 2).

886921575121_1
Oyunun logosundan dolayı gözünüze hemen çarpabilir oyuna gerçekten yakışır bir logosu var oyuncu yorumlarına göz attığımızda oyundan şikayet eden yok denilebilecek kadar az 14mb ‘lık bir dosyası olan bu oyunun 2d oyunlara gerçekten 3d özellik katılmışcasına hoş bir tarzı var. Bizce birkaç sıkıntısı olan bu oyunun kullanımından biraz bahsedelim.
Oyunun içindeki yavaşlık gözünüze ilk girdiğinizde çarpacaktır. Zombilere karşı bir oyun olmuş ve silahların fazlalılığı ve çeşitliliği dikkat çekiyor karekterlerin hemen hemen hepsinde gülünç bir ifade var sol üst köşemizde canımızı gösteren bir yer bulurken sağ üst köşede silahımızın mermi sayısı yer alıyor. Birçok silahı kullanabileceğiniz gibi başlangıçta bir ufak silah ve bıçak ile başlıyorsunuz.
Hareket butonlarının olması biraz sıkıntı yaşatabilir size fakat oyun ilerledikçe artan heyecanı içerisinde aklınıza bile gelmiyor. Orta sekmentli bir oyun olduğunu belirtelim ve boş vakitler için birebir.