Yeni Nesil Pr, Müşteri Memnuniyeti!

tarafından
228
Yeni Nesil Pr, Müşteri Memnuniyeti!

Zamanın hızlı bir şekilde ilerlemesinden sonra artık halkla ilişkilerde de büyük bir değişim yaşanmaya başlandı. İnternet ortamında artık sizin ne söylediğiniz değil de başkalarının sizin hakkınızda ne söylediği daha önemlidir. Özelliklede internet kullanımının hızlı bir şeklide yaygınlaşması ve internetin artık herkesin cebinde olmasıyla beraber bilgilere ulaşımda daha kolay hala geldi. Kişiler artık internetten bir şey alacakları zaman ilk olarak Google’dan araştırma yapmakta daha sonrasında ise bu ürünü satın almaktadırlar. Başkalarının sizin ürününüz hakkında yaptığı bir yorum sizin kendi ürününüz için yaptığınız reklamdan ve sarf ettiğiniz onca sözden daha değerli ve daha kıymetli gelmektedir. Bu da Yeni Nesil Pr olan Müşteri Memnuniyeti fikrini geliştirmektedir.

Ürünlerinizi kullanan tüketiciler sizlerin ürünleri tanıdığınızdan daha fazla tanımaktadırlar. Bu nedenle de tüketiciler bir ürün hakkında ok rahat bir şekilde yorum yapabilmektedirler. Diğer tüketicilerde kullanıcının yorumlarını sizin yorumlarınızdan daha değerli bulmaktadır. İşte bu yüzden de bir ürün alınacağı zaman tüketiciler genellikle diğer kullanıcıların yaptıkları yorumlara bakmaktadırlar.

banner2

Maalesef sizde diğer kullanıcıların neler düşündüklerini ve nasıl yorumlar yapabileceklerini bilemediğiniz için bunun önüne geçemezsiniz. Ancak ürünlerinizi geliştirerek ve doğru reklamlar hazırlayarak sizde tüketiciler arasında güven oranınızı yükseltebilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti sadece kullanıcılar için değil aynı zamanda da firmalar içinde çok iyi olacaktır. Sizde bunun faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz.