Galaxy S5 Muhteşem Geliyor

tarafından
139
Galaxy S5 Muhteşem Geliyor

Samsung firması akıllı telefon dünyasının android ayağını tek başına yürütmeyi hedefliyor buna bağlı olarak piyasaya sunduğu cihazların hepsi tüketicinin beğenisini kazanıyor. S4, Note II, Note III derken yepyeni bir telefonla daha teknoloji meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Samsung’un amiral gemisi niteliğindeki S serisinin 5. telefonu olan S5 muhteşem özelliklerle geliyor. Sony’inin başlattığı suya ve toza karşı dayanıklılık olayını samsung kendisine entegre etti ve son sızıntılara göre s5 modeli suya ve toz’a karşı dayanıklı olacağı bildirildi S4 Active modeliyle bu teknolojiyi yakalayan samsung bundan sonraki telefonlarında bu sistemi bol bol kullanacağa benziyor.

akıllı_telefon

Ocak ayında tanıtılması beklenen yeni S5 modeli Aleminyum tasarım, 64 bit işlemci, Parmak izi sensörü gibi cazip ve güvenilir teknolojilerle tahtından inmemeyi planlıyor. Benzersiz bir tasarıma sahip olacağı beklenen s5 serisi ile oval yapıdan uzaklaşıp bambaşka bir görüntüye bürünmeyi amaçlayan samsung bu telefon fulyasına farklı bir hava katacak olan s5 modelini Ocak ayında tanıtacak yukarıdada bahsettiğimiz gibi suya, toza ve çamura karşı dayanıklı bir model bizleri bekliyor bu standartların oluşturulduğu sertifika ise IP67, Dört gözle beklediğim bu muhteşem modeli tanıtıldığından itibaren incelemeye alacağız bekleyin…