4 Kameralı Galaxy A9 Tanıtıldı

tarafından
158
4 Kameralı Galaxy A9 Tanıtıldı

Samsung üretici firmasının Malezya ülkesinde yakın zamanda düzenlenmesi planlanan Unpacked 4X etkinliği çerçevesinde arka yüzünde 4 adet kamera bulunan Galaxy A9s modelinin tanıtımını yapması bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda arka yüzünde 3 adet kamera bulunan Galaxy A7 2018 modelinin tanıtımını gerçekleştiren firmanın aileye yeni katılacak olan üyesi Galaxy A9s modeli için yapacağı tanıtım birçok kişinin heyecanlanmasına neden oldu.

Samsung Galaxy A9s Özellikleri Performans Testinde Ortaya Çıktı

16 Ekim tarihinde İngiltere’nin başkenti olan Londra’da tanıtılacak olan AMte 20 modellerinden bir tanesi olarak 4 kameralı modeli olan Galaxy A9s için performans testine tabi tutuldu. Mate 20 modelinden önce Galaxy A9s modelini piyasaya sürecek olan Samsung firması bu bağlamda cihazın özelliklerini de doğrulamış oldu. Basına sızdırılan özellikler ise kullanıcıların heyecanla beklemesine neden oldu.

Samsung Galaxy A9s Özellikleri

Samsung akıllı cihaz üreticisi firmanın üretimini gerçekleştirdiği ve yakın zamanda satışa çıkaracağı son amiral gemisi Galaxy A9s özellikleri doğrulanmış oldu. Bu doğrulama işlemine göre Snapdragon 660 çekirdekli bir işlemciye sahip olacak olan cihaz 6 GB RAM alanı, 128 GB dahili depolama alanı ile satışa çıkarılacak. Android 8.0 Oreo güncellemesinin yer alacağı cihazın işletim sisteminde ayrıca sekiz adet Kryo 260 çekirdeği de yer alırken, cihazın grafiklerinde ise Adreno 512 GPU kullanılmış durumda.