ANDROID YILBAŞI UYGULAMALARI

tarafından
490
ANDROID YILBAŞI UYGULAMALARI

Yeni yılın gelmesiyle birlikte Android dünyasında da yılbaşı kutlamalarına yönelik eğlenceli Android yılbaşı uygulamaları çıkmaya başladı. Yeni yıl kutlamaları sona ermiş olsa da yeni yılın ilk günlerinde arkadaşlarla bir araya gelen Android kullanıcıları bu uygulamalar sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilecekler. Bizde sizler için yeni yıla özel 7 Android yılbaşı uygulaması seçtik. Yeni yılınız kutlu olsun J

Christmas Rink Live Wallpaper

Muhteşem bir kış manzarası ve kayak yapan insanlar ekranınızı süslesin istemez misiniz? Bir taraftan lapa lapa kar yağarken bir taraftan da mutlu insanlar bu manzara eşliğinde buzda kayıyorlar ve masaüstünüzü süslüyorlar. Mutlaka denemelisiniz.

Christmas Tree Live Wallpaper

Yılbaşında ağaç süslemeyi istediniz fakat buna imkanınız olmadı. O halde üzülmeyin bu uygulama ile yılbaşı çam ağacı dekore etmek çok kolay.

Christmas Coloring Book

Çocuklar için eğlenceli bir boyama kitabı. İster Noel Baba ister kardan adam boyaması yapın.

Christmas Pho.To Frames

Dostlarınızın resimlerini yılbaşına özel bu uygulama ile düzenleyebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Christmas Ringtones

Bu uygulama ile yeni yıla özel müzikleri zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Talking Santa Free

Konuşan hayvanlar bu kez yeni yıl için karşınızda. Bu figürlere ve yaptıklarına bayılacaksınız.

Elfyourself by Officemax

Bu uygulama ile dostlarınızı birer dans eden Elf yapabilirsiniz. Gerçekten çok eğlenceli bir uygulamadır. Yaptığınız videoları sosyal ağlarda da paylaşma imkanı veren Elfyourself ile komik videolar oluşturabilirsiniz.