iOS 7 İÇİN JAILBREAK YAYINLANDI

Yunus Emre KOÇ 8 sene önce

Apple firmasının mobil ürünlerine ait olan iOS işletim sistemi sektöründe isim yapmış olan ünlü hacker Evasi0n, iOS 7 için yeni Jailbreak aracını iOS kullanıcıları için çıkardı.

iOS 7 İÇİN JAILBREAK ÇIKTI

iOS 7 Jailbreak ile kolaylıkla iOS 7 cihazlara Jailbreak yapılabilmektedir. Jailbreak ile iOS işletim sistemleri üzerinde özgürce hareket imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle hackerlar iOS işletim sisteminin en son versiyonu olan iOS 7 için Jailbreak aracını büyük uğraşlar sonucunda kullanıcıların hizmetine sundular. Evasi0n isimli hacker iOS 7 Jailbreak öncesinde de iOS 6.1.x sürümü için Jailbreak çıkarmıştı. iOS 7 işletim sistemi kullananlar için yeni yıl hediyesi olarak yayınlanan bu yazılım ile iOS7 cihazlara çok kolay bir şekilde Jailbreak işlemi yapılabilmektedir.

iOS 7 Jailbreak Hangi Cihazlara Yapılabilir

Evasi0n tarafından yayınlanan Jailbreak; iPad, iPod Touch ve iPhone cihazlarında iOS 7 işletim sistemine geçmiş olan cihazlarda Jailbreak işlemini rahatlıkla yapmaktadır. Jailbreak işlemi yapmak çok kolaydır.

iOS 7 Jailbreak Nasıl Yapılır

iOS 7 Jailbreak işlemini yapmak için MAC veya Windows bilgisayarınıza iOS7 Jailbreak aracını yükleyip, sonrasında, yine bu bilgisayara iOS 7 işletim sistemine sahip Apple cihazını bağlayıp butona basmak yeterli olacaktır.

iOS 7 Jailbreak İndir

iOS 7 işletim sistemi kullanan cihazlara özgürlük getirerek istenilen uygulamayı kurmaya imkan sağlayan iOS 7 Jailbreak yazılımını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yunus Emre, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu hayat içerisinde belirli yönlerde gayret içerisinde hedefleri çok yüksek olduğu için boş zamanı olmayan boş bulduğundada kitap okuyan asosyal bir kişilik ...