iOS 7 İÇİN JAILBREAK YAYINLANDI

tarafından
153
iOS 7 İÇİN JAILBREAK YAYINLANDI

Apple firmasının mobil ürünlerine ait olan iOS işletim sistemi sektöründe isim yapmış olan ünlü hacker Evasi0n, iOS 7 için yeni Jailbreak aracını iOS kullanıcıları için çıkardı.

iOS 7 İÇİN JAILBREAK ÇIKTI

iOS 7 Jailbreak ile kolaylıkla iOS 7 cihazlara Jailbreak yapılabilmektedir. Jailbreak ile iOS işletim sistemleri üzerinde özgürce hareket imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle hackerlar iOS işletim sisteminin en son versiyonu olan iOS 7 için Jailbreak aracını büyük uğraşlar sonucunda kullanıcıların hizmetine sundular. Evasi0n isimli hacker iOS 7 Jailbreak öncesinde de iOS 6.1.x sürümü için Jailbreak çıkarmıştı. iOS 7 işletim sistemi kullananlar için yeni yıl hediyesi olarak yayınlanan bu yazılım ile iOS7 cihazlara çok kolay bir şekilde Jailbreak işlemi yapılabilmektedir.

iOS 7 Jailbreak Hangi Cihazlara Yapılabilir

Evasi0n tarafından yayınlanan Jailbreak; iPad, iPod Touch ve iPhone cihazlarında iOS 7 işletim sistemine geçmiş olan cihazlarda Jailbreak işlemini rahatlıkla yapmaktadır. Jailbreak işlemi yapmak çok kolaydır.

iOS 7 Jailbreak Nasıl Yapılır

iOS 7 Jailbreak işlemini yapmak için MAC veya Windows bilgisayarınıza iOS7 Jailbreak aracını yükleyip, sonrasında, yine bu bilgisayara iOS 7 işletim sistemine sahip Apple cihazını bağlayıp butona basmak yeterli olacaktır.

iOS 7 Jailbreak İndir

iOS 7 işletim sistemi kullanan cihazlara özgürlük getirerek istenilen uygulamayı kurmaya imkan sağlayan iOS 7 Jailbreak yazılımını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.