Call of Duty: Vanguard ve Warzone Pacific 1. Sezon Detayları Sızdırıldı

tarafından
172
Call of Duty: Vanguard ve Warzone Pacific 1. Sezon Detayları Sızdırıldı

Call of Duty Sezon 1 sızıntısı, Vanguard ve Warzone Pacific’e potansiyel olarak gelen yeni operatörleri ve silahları ortaya koyuyor.

Vanguard ve Warzone Pacific için Call of Duty Sezon 1 yakın zamanda 8 Aralık’a ertelendi , ancak yakında çıkacak olan bazı silahlar ve operatör görünümleri PlayStation’ın veritabanındaki tanıtım görsellerinden sızdırıldı.

Modern Warfare ve Black Ops Cold War’un lansman sonrası içeriği gibi, Call of Duty: Vanguard da mevsimsel güncellemelerle yeni silahlar, operatör görünümleri, yeni bir savaş bileti ve daha fazlasını getirmeye hazırlanıyor. Vanguard’ın 1. Sezonu Warzone için büyük bir merakla bekleniyor, çünkü bu ilk güncelleme yepyeni Caldera haritasını ve Ricochet hile önleme sistemini getirecek.

Twitter hesabı SizePlayStation’a göre Sony’nin veri tabanı, Vanguard Sezon 1 güncellemesinin şimdi eklendiğini ortaya koyuyor ve hesap, güncelleme boyutunun PlayStation 4’te 40,7 GB olduğunu iddia ediyor. Warzone Pacific’in Kaldera haritasının daha önce açıklanan tanıtım görüntülerine uyan bir ada ortamında silahlar.

Diğer sızıntılar, görüntüdeki silahlardan ikisinin Welgun ve M1944 Hyde Carbine hafif makineli tüfekler olduğunu öne sürüyorlar, ancak bunların diğer silahların kozmetik varyantları olması veya Vanguard’da halihazırda mevcut olan bazılarının olması mümkündür. Sızıntılar her zaman dikkatli olunmalı ve onaylanmış içerik ayrıntıları muhtemelen 1. Sezon başlangıç ​​saatine yakın bir resmi yol haritasıyla birlikte gelecektir.

Diğer Call of Duty haberlerinde Warzone oyuncuları, Modern Warfare ve Black Ops Cold War’un önceki sezonlarından özellikleri geri getiren Operation: Flashback sınırlı süreli etkinliğini deneyimleyebilir. Bu, yeni Caldera haritası gelmeden önce Verdansk’a son bir veda veren üç etkinlikten ilki.

Activision Blizzard, kadınlara yönelik cinsel taciz ve ayrımcılıkla ilgili davalar ve diğer soruşturmalarla karşı karşıya kalırken Call of Duty içeriği devam ediyor . Bir Wall Street Journal raporu, Activision Blizzard CEO’su Bobby Kotick’in cinsel saldırı ve tecavüz vakaları da dahil olmak üzere şirketteki cinsel suistimalleri bildiğini iddia ediyor. Son zamanlarda Bobby Kotick, sorunlar hızla çözülmezse Activision Blizzard’dan ayrılmayı düşüneceğini söyledi.