Gotham Knights Yalnızca PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de Kullanılabilecek

tarafından
292
Gotham Knights Yalnızca PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de Kullanılabilecek

PS4 ve Xbox One oyuncuları Ekim ayında Gotham City’e gitmeyecek.

Gotham Knights geliştiricisi Warner Bros. Montreal, yaklaşmakta olan süper kahraman kooperatif oyunu için yeni oynanış görüntülerinin yanı sıra hangi platformlara çıkacağına dair ayrıntıları yayınladı.

Rocksteady’nin yakında çıkacak olan Suicide Squad oyununa çok benzeyen Gotham Knights sadece PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de mevcut olacak. Warner Bros. Montreal bir basın açıklamasında, mevcut daha güçlü donanımı kullanarak “mümkün olan en iyi” oyun deneyimini sağlamayı hedeflediğini açıkladığı gibi, oyunun PS4 veya Xbox One sürümü olmayacak.

Oyunun PlayStation mağaza sayfası dün güncellendi ve “4 ağ oyuncusuna” kadar çevrimiçi destekten bahsetti ancak Warner Bros. Games, PCGamesN’e Gotham Knights’ın kampanyası için yalnızca iki oyunculu işbirliğine sahip olduğunu doğruladı. Oyunun dört oyuncuya kadar destekleyen başka bir modu da içerip içermediği henüz belli değil.

Kaçırdıysanız , Gotham Knights’ın en son oynanış fragmanı yayınlandı ve Red Hood ve Nightwing’i iş başında gösteriyor. Nightwing, benzersiz akrobatik hücumuyla suçla savaşabilir ve hava planörüyle şehirde dolaşabilir, Red Hood ise silahlarına yapışır ve güçlü bir sıçrama yeteneğine sahiptir.

Batman’in kesinlikle öldüğü ve Court of Owls’ın gölgelerden çıkmaya başladığı bir Gotham City’de geçen oyunda Batgirl ve Tim de dahil olmak üzere dört oynanabilir karakterden biri olarak kanun ve düzeni yeniden sağlamak oyunculara kalmış olacak. Drake’in Robin’in enkarnasyonu.