HTC M8 Gelecek Özellikleri

tarafından
196
HTC M8 Gelecek Özellikleri

HTC tarafından üretimi yapılan; HTC One’ın yeni versiyonu olacak olan, şu anki adıyla HTC One M8 modelinin piyasa adının ve donanımsal özelliklerinin yavaş yavaş belli olmaya başladığını söyleyebiliriz.

Resimler Concept'tir.

Resimler Concept’tir.

HTC M8

HTC M8’in; amiral gemisi modeli olan HTC One’ı takip edeceği ve yeni bir amiral gemisine dönüşeceği söyleniyor. HTC One 2 olarak da lanse edilmekte olan yeni nesil HTC One akıllı telefonun piyasaya sürüleceği resmi adının da gelen söylentiler ile ne olduğu belli olmuş gibi. Kimliksiz bir kaynaktan gelen bilgilere göre HTC’nin yeni amiral modeli cihazının adı HTC One + olacak. Zaten HTC’nin HTC One X+ adlı bir modelinin olduğunu düşecek olursak bu ismin seçilmesi durumunda büyük bir yanlışa gitmiş olacaklarını düşünüyoruz. İlerleyen günlerde bu sorunun cevabını hep birlikte net olarak öğreneceğiz.

HTC-One-max-vs-LG-G2-001

HTC M8 Özellikleri

HTC M8 (HTC One+) 1080 x 1920 FHD çözünürlüğünde, 5 inç bir ekrana, Sense 6.0 sürümü ile güncel işletim sistemi Android 4.4’e sahip olacak. HTC M8 (HTC One+) ekranının Gorilla Glass 3 teknolojisiyle üretileceği gelen haberler arasında. Cihazın 2900mAh bataryası, Snapdragon 805 çipi, ön tarafında 2.1 MP kamerası, arka tarafında 6 MP veya 8 MP çift lensli ultra pixel kamerası, 2 GB dahili RAM’i, NFC desteği ve micro SIM slotu ile donatılacağı bildirildi.

1381091453_verizon-htc-one-max-2

HTC M8 kod adı ile bilinmekte olan HTC’nin yeni amiral gemisinin adının HTC One+ olup olmayacağı henüz bilinmiyor olsa da yukarıda anlattığımız donanımların büyük beklentiler içerisinde olan kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabileceği düşünülüyor. Tasarım olarak ise HTC M8‘in 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacağı söyleniyor. HTC M8 renklerinin mavi, siyah, gri ve kırmızı olacağı söyleniyor.

htc_one_max

Tüm bunların dışında şuan için HTC M8 (HTC ONE+) cihazının piyasaya çıkış tarihi ve satış fiyatı henüz bilinmiyor. Mart ayı sonlarına doğru tanıtımının yapılması umut ediliyor. HTC M8 (HTC One+) ile ilgili en güncel haberler, tüm yeni söylentiler ve gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.