Lenovo S5 Pro Nasıl Olacak?

tarafından
177
Lenovo S5 Pro Nasıl Olacak?

lenovo yeni çıkaracağı akıllı telefonu olan S5 pro ile mobil cihaz piyasasını alt üst etmeye hazırlanıyor. Gerek beklenen kamera özellikleri gerek de ekran kalitesi söylentileri ile dikkatleri üzerine çeken bu telefon ile akıllı telefon piyasasında bazı şeyler köklü değişikliklere uğrayabilir. Qualcomm firmasına ait Snadpragon 845işlemci ile piyasaya sürülecek olan telefonda 6.5 inç boyutlarında QHD+ kalitesinde bir ekran bulunacak. 6 ve 8 RAM önbellek kapasitesi seçenekleri bulunacak olan cihazda ayrıca 62, 128 ve 256 GB hafıza kapasitelerine sahip olacak.

 

Tamamen Ekrandan Oluşan Bir Cihaz

Lenovo S5 Pro ile ilgili söylenen sözlerden biriside çerçevesiz telefon olarak anılması. Yani telefonun ön yüzü tamamen ekrandan oluşacak gibi duruyor. Son yıllarda moda olan telefon çerçeve oranına Lenovo da dahil olarak çerçevesiz telefon severlere hitap etmesi amacı ile geliştirdiği bu cihazın daha söylentileri ile bile dikkatleri üzerine çekmiş durumda

Çok İyi Kamera Performansı

Dahili dört arka kamerası bulunan bu cihaz ile kullanıcılar üst düzey kalitede fotoğraf çekme şansını yakalayacak. Kameranın sahip olduğu sensör ve özelliklerin tam bilgisi ulaşmasa da üzerinde ki arka kameralardan birisi geniş açıya birisi de optik zoom özelliğine sahip olacak gibi duruyor. Sızdırılan görsellerden oldukça net ve keskin görüntülere, renk karışımlarına ulaşabilen S5 pro sürgülü kamera özelliği sayesinde de dikkat çekebilir.