Razer Phone 2 Tanıtıldı

tarafından
136
Razer Phone 2 Tanıtıldı

Oyuncu bilgisayarlarından sonra oyuncu telefonlarının üretimi ile birlikte akıllı cihaz sektörüne yeni bir slouk getiren Razer Phone yenilendi. Bir süredir oyuncular tarafından merakla beklenen ve ilk sürümüne oranla daha fazla kapasite ile gelen Razer Phoen 2 cihazının tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Razer Phone 2 Özellikleri

Tanıtımı esnasında ortaya çıkan özelliklere bakıldığı zaman Razer Phone 2 cihazının 5.7 inçlik bir ekran ile geleceği görülüyor. Qualcomm Snapdragon 845 işletim sistemine sahip olan bu cihazda 8 GB RAM alanı bulunuyor. 64 GB dahili depolama alanı ile 512 GB’a kadar çıkarılan microSD desteği ile cihazın hafıza alanını genişletebilmek mümkün. 12 mega piksel çözünürlüğe sahip arka kamerası ve 8 mega  piksel çözünürlüğe sahip olan ön kamerası ile bu cihaz bir çok kişinin tercih edebileceği özelliklere sahip.

Razer Phone 2 Vaatleri

Yenilenen tasarımı ile birlikte oyunculara hitap eden bir cihaz olarak bir önceki sürümüne göre en büyük yeniliğin alt tarafta yer aldığı Razer Phone 2 cihazı kullanıcısına oyun oynama keyfini en uç noktaya kadar sunuyor. Kameranın konumu sol üst köşeden ortaya alınmış olan cihazın arka kısmı ise tamamen cam kaplama. Chrome tarayıcı desteğine sahip olarak gelen bu yeni cihaz Vapor-Chamber Cooling System adı verilmiş olan özel bir soğutma sistemi ile cihazın ısınmasının önüne geçecek.