LG G2 İnceleme & Yorum

tarafından
215
LG G2 İnceleme & Yorum

 Teknoloji, insanların akıllarını başlarından almaya devam ediyor. İlk çıktığı zaman, cep telefonuna hayret eden insanoğlu, cep telefonu sektörünün şu anki durumuna alıştı bile. Sınırlı sürede bağlantı kurulabilirken, şu anda cep telefonuyla fotoğraf ve vidyo çekmek, navigasyon ile yol tarifi almak, internete girip haber okumak, akıllı kumanda olarak kullanıp cihazlara hükmetmek ve çok daha fazlası mümkün.

Akıllı telefon piyasasında hatırı sayılır bir yeri bulunan LG, son modeli G2 ile kullanıcılarıyla buluşuyor. LG G2, üstün performansı, şık tasarımı ve android işletim sistemi ile tercih sebebi oluyor. G2’nin teknik özellikleri ise şu şekilde; 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 2.26 GHz işlemcisi ile üstün performans sağlayan cihaz, 2GB ram ile bu performansını taçlandırıyor. Son yıllarda büyük bir atak yapan LG, bu modeli ile büyük bir başarıya imza atacak gibi görünüyor. Ekranı ise, çoğu rakibine oranla daha canlı ve daha güçlü. 5.2 inç, 423 ppi Full HD IPS Ekrana sahip model, 1080p görüntü sunuyor. Ayrıca, 13 MP arka kamerası ve 2.1 MP ön kamerası ile profesyonel fotoğrafçılık deneyimi sunan cihaz, geniş ekranı sayesinde daha kolay fotoğraf çekmenizi sağlıyor.

LG G2, LG ailesinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Gerek işlemcisi olsun, gerek grafik kartı olsun, büyük performans sağlamayı başaran cihaz, kullanıcılarını memnun etmeye başladı bile.